Ankara'dan kısa kısa - Son Dakika

Ankara'dan kısa kısa

10.12.2019 09:58
Ankara'dan kısa kısa, System.String[]

Nallıhan ilçesinde Nasuh Paşa İlkokulunda eğitim gören 300 öğrenciye güvenli internet ve zararları anlatıldı.

Nallıhan ilçesinde Nasuh Paşa İlkokulunda eğitim gören 300 öğrenciye güvenli internet ve zararları anlatıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliğinden uzman polis memuru Hamza Albayrak, okulun salonunda öğrencilere, sosyal medya ve internet bağımlılığı ile mücadele yöntemlerini anlattı.

Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri, öğrencilere olduğu gibi velilerin de sosyal medya ve internet bağımlılığı ile mücadele yöntemleriyle ilgili bilgilendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Nasuh Paşa İlkokulu Müdürü Engin Arıkan, İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekiplerine, sunum için teşekkürlerini sundu.

İzcilerden özel öğrencilere ziyaret

Beypazarı Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ergin İzci Grubu, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Beypazarı Eti Soda AŞ ile Beypazarı Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti.

Müdür Yardımcısı Engin Turan ve Rehber Öğretmen Özkan Erdoğdu'nun eşlik ettiği izci grubu, Eti Soda AŞ ile Beypazarı Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun özel öğrencileriyle izcilik andını içti, ardından öğrencilere izci elbiseleri giydirilerek, oluşturulan iki grup öğrenci ile birlikte izci çadırı kuruldu.

Çadırlarda barınma ile yaşam koşulları gösterilen, izcide olması gereken araç ve gereçler tanıtılan özel öğrenciler, izci olmanın ve çadırda yaşamanın sevincini yaşadı.

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi izci grubu öğrencileri, burada eğitim öğretim gören engelli öğrencilerle birlikte izcilik faaliyetinde bulunduklarını ve hep birlikte olmanın sevincini yaşamak ve onları motive etmek için okula geldiklerini söyledi.

Eti Soda AŞ Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Levent Yüksel, böylesi bir organizasyon için Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ergin Turan ve Rehber Öğretmen Özkan Erdoğdu'ya ve izci grubunu oluşturan öğrencilere teşekkürlerini sundu.

Ankara'dan kısa kısa
Ankara'dan kısa kısa

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ankara'dan kısa kısa - Son Dakika


Son Dakika

Melanie Trump, Beyaz Saray'a böyle veda etti: First Lady'niz olmak en büyük onurdu Çin devlet medyası Trump'ın gidişini memnuniyetle karşıladı: Çok şükür gittin Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Ali Koç ayrımcılık yapıyor, TFF buna ne diyecek? Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti Son dakika! Donald Trump, başkanlığının bitmesine saatler kala Beyaz Saray'a veda etti Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı