Ankara Dha- Kılıçdaroğlu'nun Tepki Gösterdiği Besteci Cengiz Onural'dan Yanıt - Son Dakika
Ankara Dha- Kılıçdaroğlu'nun Tepki Gösterdiği Besteci Cengiz Onural'dan Yanıt

Ankara Dha- Kılıçdaroğlu'nun Tepki Gösterdiği Besteci Cengiz Onural'dan Yanıt

04.04.2017 16:03

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Bana bir masal anlat baba şarkısını kullanmak istedik.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Bana bir masal anlat baba şarkısını kullanmak istedik. Korktular, vermediler. Asla onlara da sanatçı demiyorum" diye tepki göstermesine şarkının bestecisi müzisyen Cengiz Onural, "Şarkılarımın politik farklılıklar dışında kalmasını istiyorum" diye yanıt verdi .

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam sanatçılarla bir araya geldiği toplantıda, "Bana bir masal anlat baba" şarkısını kullanmak istediklerini ancak şarkının bestecisinin buna izin vermediğini belirterek şarkının bestecisine, "O şarkıyı kullanmak istedik. Korktular, vermediler. O nedenle şarkıyı besteleyeni de sahibini de kınadım. Asla onlara da sanatçı demiyorum. Kimse kusura bakmasın" demişti.

"ŞARKILARIMIN POLİTİK FARKLILIKLAR DIŞINDA KALMASINI İSTİYORUM"

Şarkının bestecisi Cengiz Onural, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan şu yanıtı verdi: "Şarkılarımın politik farklılıklar dışında kalmasını istiyorum. Kimin sanatçı olduğuna tarih karar veriyor."

Kaynak: DHA
Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanlığında Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine geçmek için en çok tercih edilen isim oldu Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanlığında Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine geçmek için en çok tercih edilen isim oldu TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin CHP ile birleşme kararını açıkladı TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin CHP ile birleşme kararını açıkladı

Son Dakika Güncel Ankara Dha- Kılıçdaroğlu'nun Tepki Gösterdiği Besteci Cengiz Onural'dan Yanıt - Son Dakika


Advertisement