Son Dakika Haberleri: Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Sitesini Çökerten Redhack Grubuna Cevap Gecikmedi

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Sitesini Çökerten Redhack Grubuna Cevap Gecikmedi

7 yıl önce

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün internet sitesine saldıran Kızıl Hackerlar (Redhack) gurubuna, Akıncılar isimli bir hacker grubu tarafından cevap geldi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Sitesini Çökerten Redhack Grubuna Cevap Gecikmedi, System.String[]
Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün internet sitesine saldıran Kızıl Hackerlar (Redhack) gurubuna, Akıncılar isimli bir hacker grubu tarafından cevap geldi. Redhack grubun yönetim kadrosunun e-postaları, Akıncılar hacker grubu tarafından bloke edildi. Akıncılar tarafından yapılan açıklamada, bloke edilen e-posta bilgilerinin gerekli mercilere iletildiği ifade edildi.

Cyber-Warrior-Akıncılar grubu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Şimdiye kadar her ne türlü olursa olsun vatan toprağı saydığımız devlet sitelerinin savunuculuğunu yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Devlet sitelerine saldıran her grubun, talep gelmesi durumunda bilgilerini, belgelerini paylaşmaya daima hazır durumdayız. Bu grup, yapmış oldukları saldırıları, halk için yaptıklarını dile getirseler de yapılan saldırıların içeriğine bakıldığında belirli bir siyasi görüşe haiz kişilerin olduğu anlaşılmaktadır."

Daha önce de Redhack grubunun destek verdiği Anonymous grubunun internet siteleri de "Akıncılar" tarafından çökertilmişti.Özel Haber! AK Parti'den İstanbul Adaylığı Kesinleşen Binalı Yıldırım'ın Seçim Sloganı Bile Belli Adı İzmir Adaylığı İçin Geçen Zeybekci: İzmir Mahallenin En Güzel Kızı, Kim İstemez

Son Dakika! Kılıçdaroğlu ile Görüşen Muharrem İnce: Eğilim Yoklaması Yapılırsa İstanbul'a Adayım, Yoksa Değilim