Son Dakika Haberleri: Ankara Eşinin Pompalı Tüfekle Öldürdüğü Kadın ve Babası Toprağa Verildi

Ankara Eşinin Pompalı Tüfekle Öldürdüğü Kadın ve Babası Toprağa Verildi

6 gün önce

Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Ahmet Topluca (31) tarafından pompalı tüfekle öldürülen Emine Topluca (25) ve babası Bekir Metin, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Ahmet Topluca (31) tarafından pompalı tüfekle öldürülen Emine Topluca (25) ve babası Bekir Metin, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Olay, dün akşam Saray Mahallesi, 686 Nolu Sokak'ta meydana geldi. Emine Topluca, iddiaya göre bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle 8 yaşındaki oğlunu da yanına alıp, villada bahçıvan olarak çalışan babası Bekir Metin'in evine sığındı. Villanın önünde pusu kuran Ahmet Topluca, asgari ücretle çalıştığı işyerinden servisle gelen boşanma aşamasındaki eşi Emine Topluca'ya pompalı tüfekle ateş etti. Ahmet Topluca, kapıda kızını beklerken silah sesini duyarak koşan ve kendisine müdahale etmek isteyen kayınpederi Bekir Metin'e de ateş etti. Ahmet Topluca, daha sonra aynı silahı çenesine dayayarak ateşledi.

Emine Topluca, olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Ahmet Topluca ve kayınpederi Bekir Metin, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Bekir Mutlu da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Ahmet Topluca'nın tedavisi ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde sürüyor.

BABA VE KIZI TOPRAĞA VERİLDİ

Bekir Metin ve kızı Emine Topluca için, Kahramankazan'a bağlı Satıkadın Mahallesi'ndeki Ulucami'de cenaze töreni düzenlendi. Törene, 3 çocuk babası Bekir Metin'in vatani görevini Samsun'da er olarak yapan oğlu İbrahim Metin de izin alarak katıldı. İbrahim Metin, annesi ve kardeşleriyle cenazede taziyeleri kabul ederken gözyaşı döktü. Baba ve kızının cenazesi, ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazlarından sonra Kahramankazan Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.

YORUMLAR


Genç Adam, Market Çalışanlarının Gözü Önünde Sevgilisini 44 Yerinden Bıçaklayıp Öldürdü Ankara'daki Tren Kazasıyla İlgili Şüphelilerin İfadesi Ortaya Çıktı: Hatırlamıyorum

Başkentlilere Su Faturalarında Bir İndirim Müjdesi Daha Geldi 17 Yaşında İdam Edilen Erdal Eren'le Son Görüşen Gazeteci Emin Çölaşan, Merak Edilen Sorunun Cevabını Yazdı