Ankara-Konya Yht Hattında Seferlere Ara Verildi - Son Dakika

Ankara-Konya Yht Hattında Seferlere Ara Verildi

18.02.2012 09:20
Ankara-Konya Yht Hattında Seferlere Ara Verildi, System.String[]

Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattında devam eden yoğun tipi ve fırtına nedeniyle YHT seferlerine ara verildiği bildirildi.

Ankara- Konya Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattında devam eden yoğun tipi ve fırtına nedeniyle YHT seferlerine ara verildiği bildirildi.

Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Ankara-Konya YHT hattının bazı bölümlerinde yoğun tipi ve fırtınanın etkili olduğu belirtilerek, şu bilgiler verildi:

"Bazı yerlerde 3 metreye varan kar birikintileri nedeniyle Ankara-Konya YHT seferlerinin bir kısmına geçici olarak ara verildi. YHT setleri önünden giden kılavuz araçların Polatlı-Bozdağ arasına yönelik verdiği raporlar doğrultusunda, sefer emniyetini riske etmemek için Ankara-Konya arasında sefer yapmakta olan saat 21.15'teki YHT servisi Ankara'ya güvenli şekilde geri getirildi. Ankara Garına geri getirilen yolcuların tren dışı olumsuz doğa koşullarından etkilenmemesi için azami özen gösteriliyor."

Hatta yol açma çalışmalarının halen devam ettiği bilgisine yer verilen açıklamada, olumsuzluktan Ankara- Eskişehir YHT seferlerinin ise etkilenmediği bildirildi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ankara-Konya Yht Hattında Seferlere Ara Verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Türüç'ün Leipzig maçındaki performansı taraftarı ikiye böldü Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp Deniz Akkaya ve Sevda Türküsev, görücü usulü evlilik konusunda canlı yayında birbirine girdi Meteoroloji 4 bölgeyi uyardı! Sağanak yağış geliyor Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm final sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi Barcelona, 4 futbolcusunun sözleşme süresini uzattı ABD'de düştükleri su kanalında boğulmak üzere olan yaşlı çifti bir Türk kurtardı İnsan kafatasında yeni bir organ keşfedildi! "Yedek" olarak kullanılabilir