Ankara Müftüsü Hızlı'dan Başkan Ayantaş'a Ziyaret - Son Dakika

Ankara Müftüsü Hızlı'dan Başkan Ayantaş'a Ziyaret

01.04.2016 19:55
Ankara Müftüsü Hızlı'dan Başkan Ayantaş'a Ziyaret, System.String[]

Ankara Müftüsü Mefail Hızlı, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş'ı ziyaret etti.

Ankara Müftüsü Mefail Hızlı, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş'ı ziyaret etti.

Başkan Ayantaş, ziyarette yaptığı konuşmada, Akyurt'un son 12 yılda büyük bir hamle yaparak büyümeye başladığını söyledi.

Belediye binasının inşaatının bitmek üzere olduğunu belirten Ayantaş, " Türkiye'nin en büyük Polis Meslek Yüksekokulu ilçemizin sınırları içerisinde yer alıyor. Akyurt'u büyütmeye devam ediyoruz. Ziyaretiniz bizleri çok memnun etti. Size teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Ziyarette, İl Müftü Yardımcıları Tahsin Aydın, Mustafa Tekin, İlyas Dilbaz, Ankara Din Hizmetleri Müdürü Abdullah Bozkurt ve Pursaklar Müftüsü Hasan İzmirli ile Akyurt Müftüsü Sadullah Beki ve İlçe Kaymakamı Tuğba Yılmaz da yer aldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ankara Müftüsü Hızlı'dan Başkan Ayantaş'a Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok net faiz mesajı: Yüksek faize kesinlikle karşıyım Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Şarkıcı Tarık Mengüç'ün acı günü! Babasını kaybetti Evlere gündeliğe giden kadın, iç çamaşırlarını satışa çıkardı hayatı değişti Genç kadına saatlerce tecavüz eden sanık iş yerinin önünde darbedildi