Ankara Şoförler Odası Başkanı Yiğiner Açıklaması - Son Dakika

Ankara Şoförler Odası Başkanı Yiğiner Açıklaması

02.01.2012 14:05
Ankara Şoförler Odası Başkanı Yiğiner Açıklaması, System.String[]

Ankara Şoförler Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, taksici esnafının yeni durakları oldukça memnun olduğunu belirterek, hedeflerinin bütün taksi duraklarını yenilemek olduğunu kaydetti.

Ankara Şoförler Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, taksici esnafının yeni durakları oldukça memnun olduğunu belirterek, hedeflerinin bütün taksi duraklarını yenilemek olduğunu kaydetti.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada, oda başkanı Mehmet Yiğiner Maden Taksi Durağında taksicilerle kahvaltı biraraya geldiği aktarıldı.

Mehmet Yiğiner'in kahvaltıda Şoförler Odası yönetiminin taksicilerin her türlü sorununa eğildiğini vurguladığına yer verilen açıklamada, Yiğiner'in şu ifadeleri kullanıldı:

"Taksici Esnafımıza hizmet için 24 saat çalışıyoruz. Bunun en güzel örneği de şu an içerisinde kahvaltı yaptığımız yeni taksi duraklarımız. Yaz-kış Zor şartlar altında hizmet vermeye çalışan taksicilerimiz yeni duraklardan çok memnun. Hedefimiz en kısa zamanda tüm durakları yenilemek. Bunları yaparken taksici esnafımızın desteği ile birlikte başta belediyeler olmak üzere diğer kurum ve kuruluşlarla kurduğumuz diyalog çok önemli. Başka bir niyet olmadan amacımız sadece taksici esnafımıza en iyi hizmeti verebilmek. Böyle olunca da doğal olarak başarı da kaçınılmaz oluyor."

Açıklamada, Maden Taksi Durağı Başkanı Tekin Şentürk'ün de "Taksi duraklarının yenilenmesinden memnuniyet duyuyoruz. Tüm bu çalışmalar için başta Başkanımız olmak üzere odamız yöneticilerine teşekkür ediyorum" sözlerine yer verildi.

- ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ankara Şoförler Odası Başkanı Yiğiner Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Chelsea Frank Lampard'ın görevine son verdi! İlk aday Thomas Tuchel Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı