Son Dakika Haberleri: Ankara Şoförler Odası Başkanı Yiğiner Açıklaması

Ankara Şoförler Odası Başkanı Yiğiner Açıklaması

7 yıl önce

Ankara Şoförler Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, taksici esnafının yeni durakları oldukça memnun olduğunu belirterek, hedeflerinin bütün taksi duraklarını yenilemek olduğunu kaydetti.

Ankara Şoförler Odası Başkanı Yiğiner Açıklaması, System.String[]
Ankara Şoförler Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, taksici esnafının yeni durakları oldukça memnun olduğunu belirterek, hedeflerinin bütün taksi duraklarını yenilemek olduğunu kaydetti.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada, oda başkanı Mehmet Yiğiner Maden Taksi Durağında taksicilerle kahvaltı biraraya geldiği aktarıldı.

Mehmet Yiğiner'in kahvaltıda Şoförler Odası yönetiminin taksicilerin her türlü sorununa eğildiğini vurguladığına yer verilen açıklamada, Yiğiner'in şu ifadeleri kullanıldı:

"Taksici Esnafımıza hizmet için 24 saat çalışıyoruz. Bunun en güzel örneği de şu an içerisinde kahvaltı yaptığımız yeni taksi duraklarımız. Yaz-kış Zor şartlar altında hizmet vermeye çalışan taksicilerimiz yeni duraklardan çok memnun. Hedefimiz en kısa zamanda tüm durakları yenilemek. Bunları yaparken taksici esnafımızın desteği ile birlikte başta belediyeler olmak üzere diğer kurum ve kuruluşlarla kurduğumuz diyalog çok önemli. Başka bir niyet olmadan amacımız sadece taksici esnafımıza en iyi hizmeti verebilmek. Böyle olunca da doğal olarak başarı da kaçınılmaz oluyor."

Açıklamada, Maden Taksi Durağı Başkanı Tekin Şentürk'ün de "Taksi duraklarının yenilenmesinden memnuniyet duyuyoruz. Tüm bu çalışmalar için başta Başkanımız olmak üzere odamız yöneticilerine teşekkür ediyorum" sözlerine yer verildi.

- ANKARACumhurbaşkanı Erdoğan Erken Emeklilik Tartışmalarına Son Noktayı Koydu Erdoğan'dan Tek Cümlelik Rahip Brunson Çıkışı: Türk Adaleti Kararını Verdi

Son Dakika! Erdoğan'dan "İlişkiler Normale Dönecek" Diyen Trump'a Yanıt: Geciken Bir Açıklama