Ankara Valisi Yüksel Nüfus Hizmetlerini Denetledi - Son Dakika

Ankara Valisi Yüksel Nüfus Hizmetlerini Denetledi

13.07.2012 13:02
Ankara Valisi Yüksel Nüfus Hizmetlerini Denetledi

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Çankaya İlçe Nüfus Müdürlüğü hizmetlerini denetleyerek, verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Çankaya İlçe Nüfus Müdürlüğü hizmetlerini denetleyerek, verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Nüfus Müdürlüğünde vatandaşlarla da sohbet eden Vali Yüksel, yoğun vatandaş başvurusu ve ağır iş yüküne rağmen görevlerini yerine getiren tüm personele teşekkür etti. Vali Yüksel'in Nüfus Müdürlüğü denetiminde, Vali Yardımcısı Şentürk Uzun, Çankaya Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Fehmi Tercan ve Çankaya İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdür Nesrin Destici de katıldı. Nüfus Müdürlüğü'nde personelle sohbet eden Yüksel, çalışanların Dünya Nüfus Günlerini kutladı. Ankara Valisi Yüksel, "Bir ülkenin sosyal, demografik ve ekonomik niteliklerini ortaya koyan nüfus hizmetlerini Ankara'da daha kaliteli hale getireceğiz ve vatandaş memnuniyetini esas alacağız" dedi. - Ankara

Başkent'te sel gitti, açtığı dertler bitmedi Başkent'te sel gitti, açtığı dertler bitmedi Çankaya Belediyesi, Kurban Bayramı Hazırlıklarını Tamamladı Çankaya Belediyesi, Kurban Bayramı Hazırlıklarını Tamamladı Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Futbol Takımı, Kayseri Görme Engelliler Spor Kulübü ile Karşılaştı Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Futbol Takımı, Kayseri Görme Engelliler Spor Kulübü ile Karşılaştı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Ankara Valisi Yüksel Nüfus Hizmetlerini Denetledi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement