Son Dakika Haberleri: Ankaralılar Sevgililer Günü'nü Selami Şahin ile Kutladı

Ankaralılar Sevgililer Günü'nü Selami Şahin ile Kutladı

10 gün önce

Dillerden düşmeyen bestelerin sahibi duayen sanatçı Selami Şahin, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Ankara’nın gözde eğlence kompleksi Winner İncek’te muhteşem bir konsere imza attı.

Ankaralılar Sevgililer Günü'nü Selami Şahin ile Kutladı, System.String[]
Dillerden düşmeyen bestelerin sahibi duayen sanatçı Selami Şahin14 Şubat Sevgililer Günü'nde Ankara'nın gözde eğlence kompleksi Winner İncek'te muhteşem bir konsere imza attı.

Tüm şarkılarında olduğu gibi 'Tanımam Senden Başka' şarkısını da salonu dolduran dinleyiciler ile birlikte hep bir ağızdan okuyan Selami Şahin, rezervasyonu günler önceden tükenen gecede büyüleyici bir performansa imza attı. Sevgililer Günü'ne özel gecede en güzel aşk şarkıları ile dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatan Selami Şahin, "14 Şubat Sevgililer Günü herkese mutluluk, huzur ve güzellik getirsin. Birbirini seven iki insan için her gün Sevgililer Günü kadar kutsaldır" dedi.

Besteleriyle birçok insanın duygularına tercüman olan usta sanatçı, 2 saat boyunca sevilen şarkılarını Ankaralı hayranları için seslendirdi. - ANKARAMeteoroloji İstanbul İçin Tarih Verdi! Çarşamba Günü Kar Geliyor İzmir'de Şizofren Dehşeti! Anne ve Babasını Bıçaklayarak Öldürdü

Şizofren Hastası Anne ve Babasını Öldürdü Son Dakika! Papua Yeni Gine'de 7,5 Büyüklüğündeki Deprem Sonrası Tsunami Uyarısı Yapıldı