Son Dakika Haberleri: Anketçilerin İstanbul'u Kim Alır Değerlendirmesi

Anketçilerin İstanbul'u Kim Alır Değerlendirmesi

5 yıl önce

GENAR Genel Müdürü Mustafa Şen ve SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı AK Parti ve CHP'nin İstanbul şansını değerlendirdi.

Anketçilerin İstanbul'u Kim Alır Değerlendirmesi, System.String[]
A Haber'de Gazeteci  Sevilay Yükselir'in moderatörlüğünü üstlendiği '% 100  Siyaset' programında GENAR Genel Müdürü Mustafa Şen ve SONAR Araştırma Şirketi Başkanı  Hakan Bayrakçı, yerel seçimler öncesi partilerin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylarını masaya yatırdı. "SARIGÜL O CEKETİ AK PARTİ'YE GİYDİRİR"GENAR Genel Müdürü Mustafa Şen,  CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adayı olacağı konuşulan  Mustafa Sarıgül'ün ve şu anki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Kadir Topbaş'ın şansını değerlendirdi.  AK Parti'nin izleyeceği stratejinin Sarıgül'ün kaderini belirleyeceğini ifade eden şen, "Sarıgül'ün Gezi olayları öncesi kadar şansı yok. Hiç mi yok var; Nerde? Eğer İstanbullu seçmenin önüne  AK Parti,  Urfa'da şöyle demişlerdi ya 'ceket assak olur' bu hatayı İstanbul'da yapmaya kalkarlarsa Sarıgül  AK Parti'ye o ceketi giydirir. Vatandaşın 'bu adamı da nereden buldunuz?' diyeceği bir adam getirirsen oraya Sarıgül o zaman net kazanır" dedi. "KADİR TOPBAŞ 6 PUAN FAZLA ALIR"SONAR Araştırma Şirketi Başkanı  Hakan Bayrakçı ise  Kadir Topbaş faktörünün İstanbullu seçmenin üzerinde etkili olacağını savundu. Topbaş'ın aday olacak diğer isimlerden 6 puan fazla oy alacağını belirten Bayrakçı sözlerine şöyle devam etti: "AK Parti'nin İstanbul adayıyla ilgili Mustafa Şen'in söylediklerine katılıyorum. Biraz da alanını daraltarak katılıyorum. 3 ay önce bu soruyu bana sorsaydınız ben  Kadir Topbaş'ın İstanbul'da ciddi bir güç olduğunu bilmiyordum. Derdim ki, 'valla  AK Parti kimi koyarsa koysun iyi bir oy alır, 40'ların üstüne çıkar.' Fakat son 2-3 aydır yaptığımız araştırmalarda gördüm ki  Kadir Topbaş İstanbul'da  AK Parti'nin aday olarak göstermesi halinde, Başbakan'ın kendisi hariç kimi aday yaparsa yapsın hepsinden 5-6 puan fazla alabilecek bir adaydır. Eğer  AK Parti bu konuda hoyratlık yaparsa çok net bir bulgumu söylüyorum ama Başbakan çok anketlere bakarak hareket eden bir Başbakan, bu konuda  Türkiye'nin gördüğü en ilginç Başbakan. Bu sonuçları görüp aklında olmasa bile o 6 puana ihtiyaç duyuyorsa  Kadir Topbaş'ı aday yapmak durumunda kalabilir diye düşünüyorum. Ama ben buna rağmen başkasını aday yaparım deyip gene seçimi alabilir başka. Kıl payı da alabilir. Alamaz diye bir iddiam yok ama  Kadir Topbaş 6 puan fazla alır herkesten."Bayrakçı'nın söz alan Şen ise İstanbul'daki 6 puanın önemine değinerek "İstanbul'daki 6 puan  Türkiye'deki 1 puandır" dedi.

Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Meksikalı Oyuncu, Ünlü Yönetmen Sean Penn ile Gecelik İlişki Yaşadığını İtiraf Etti
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı