Son Dakika Haberleri: Anlaşmayla Ayrılmak Taraflar İçin İyidir

Anlaşmayla Ayrılmak Taraflar İçin İyidir

7 gün önce

MAAS, Federal Meclis'te yaptığı konuşmada, Almanya'da çok sayıda kişinin İngiltere'nin AB'den ayrılacak olmasına üzüldüğünü ancak İngiliz halkının verdiği karara saygı duyduklarını ifade etti.

Anlaşmayla Ayrılmak Taraflar İçin İyidir, System.String[]
MAAS, Federal Meclis'te yaptığı konuşmada, Almanya'da çok sayıda kişinin İngiltere'nin AB'den ayrılacak olmasına üzüldüğünü ancak İngiliz halkının verdiği karara saygı duyduklarını ifade etti. Almanya'nın Brexit konusunda bir anlaşmanın sağlanmasını istediğini belirten Maas, bu konuda AB Komisyonu ile çalıştıklarını ifade etti. Maas, "İngiltere'nin çıkışının bir anlaşmayla olacağına inanıyorum. Bu, tüm taraflar için iyidir." değerlendirmesinde bulundu.

Almanya Dışişleri Bakanı Maas, Brexit müzakerelerinde en zor konunun İrlanda ile Kuzey İrlanda arasındaki sınır sorunu olduğunu söyledi. Brexit'ten sonra da İngiltere ile dış ve güvenlik politika alanlarında iş birliği içinde olmaya ihtiyaç duyduklarını anlatan Maas, müzakerelerin yanı sıra bu alanlarda da görüşmeler yaptıklarını kaydetti.
Kaynak: Hürriyet
Jordan Pickford'un Su Şişesi Taktiği, İngiltere-ABD Maçına Damga Vurdu Burak Özçivit, Bacanaklarıyla Karting Keyfi Yaptı

Almanya'da 4 Türk'e 'Kahramanlık Madalyası' Verildi Garaj Kapısında Asılı Kalan Küçük Kız Çocuğunu, Annesi Kurtardı