ªanlıurfa Bahardan Kalma Günler? Yaªıyor - Son Dakika

ªanlıurfa Bahardan Kalma Günler? Yaªıyor

06.01.2012 14:09
ªanlıurfa Bahardan Kalma Günler? Yaªıyor, System.String[]

ªANLIURFA (?HA) - Türkiye'nin dört bir yan'nda etkili olan kara k'º hayat? olumsuz yönde etkilerken, ªanl'urfa bahardan kalma günleri yaº'yor.

1DF-YRL/06-OCA-00C9-0866

-

(FOTO'RAFLI)

MUSTAFA DEM'RC?

ªANLIURFA (?HA) - Türkiye'nin dört bir yan'nda etkili olan kara k'º hayat? olumsuz yönde etkilerken, ªanl'urfa bahardan kalma günleri yaº'yor.

Yaklaº'k bir haftad'r devam eden bulutlu ve ya??ºl? havan'n ard'ndan son iki gündür ªanl'urfa'da bahar havas? yaºan'yor. Güneºli hava ªanl'urfal'lar'n en baºta gelen u'rak yerlerinden Bal'kl'gölü doldurdu. Gencinden yaºl's?na insanlar, tarihi mekanda güneºlenerek, enerji depolamaya çal'º'yor. Geçti'imiz günlerde etkili olan ºiddetli ya??ºlar'n ard'ndan açan güneºi f'rsat bilen ªanl'urfal'lar, güzel havanın tad'n? ç'kar'yor. Çocuklar? ile birlikte bal'klara da yem atan aileler, yeºil alanda dinlenerek,

günün tad'n? ç'karmaya çal'º'yor. Bal'kl'göl'e gelerek bahardan kalma günleri yaºad'klar'n? dile getiren aileler, "Bugün havan'n güzel olmas'yla birlikte çocuklar'm?z? da alarak, Bal'kl'göl'e geldik. Hem temiz havadan faydalan'yoruz hem de güneºin tad'n? ç'kar'yoruz. Dünyan'n en büyük aç'k su akvaryumu olan ve Allah'?n mücizesi ile meydana gelen bal'klara da yem atarak dua ediyoruz" dediler.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel ªanlıurfa Bahardan Kalma Günler? Yaªıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi En lezzetli isot yarışmasında jüri olan Mahmut Tuncer zor anlar yaşadı Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Aynı sokakta 7 otomobili soyan hırsızın eline geçen sadece iki gözlük oldu İki kadınla gittiği günlük kiralık dairenin camından düşerek can vermişti! Cinayete kurban gittiği ortaya çıktı Türkiye genelinde yaşanan internet kesintisi için ''planlı çalışma'' açıklaması