"Anne, Baba ve Çocuk" Konferansı - Son Dakika

"Anne, Baba ve Çocuk" Konferansı

26.11.2012 16:20

Babaeski'de "Anne, Baba ve Çocuk" konferansı düzenlendi.

Babaeski'de "Anne, Baba ve Çocuk" konferansı düzenlendi.

Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, bir düğün salonunda düzenlenen konferansta yaptığı konuşmada, belediyeciliğin sadece yol, su ve kanalizasyon yapmaktan ibaret olmadığını söyledi.

Çocuklarla sağlıklı bir iletişim kurulamadığı takdirde ortaya başarısız bir nesil çıkabileceğini vurgulayan Hacı, "Başarısız bir nesil, gelecekte başarısız bir toplum demektir. Bu nedenle anne ve babaların çocuklarıyla doğru iletişim kurmaları, çocuklarının her sorunu, ihtiyacı ile bir arkadaş gibi ilgilenmeleri ve çocuklarına sahip çıkmaları gerekmektedir. Bizler anne ve babaları bu konuda bilgilendirmek için eğitim seminerlerimize devam edeceğiz" diye konuştu.

Uzman psikolog Alev Aykent de ebeveynler ile çocuklar arasında sağlıklı bir iletişimin nasıl kurulacağı üzerine önerilerde bulundu.

Muhabir: Nihat Evren/ Salih Baran

Yayıncı: Kemal Kaymak - KIRKLARELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Anne, Baba ve Çocuk' Konferansı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Fransız feminist gazeteci Levy'den skandal başörtüsü açıklaması: Fransa düşmanlarının üniforması Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Federasyon devreye girdi! Efsane güreşçi Koca Yusuf'un ölümüyle ilgili sır perdesi aralanıyor