Son Dakika Haberleri: Anne Babasını Siyanürle Zehirleyen Üniversite Öğrencisi Tutuklandı

Anne Babasını Siyanürle Zehirleyen Üniversite Öğrencisi Tutuklandı

3 gün önce

İzmir'de anne ve babasına limonata diye siyanür içererek ölümlerine sebep olan üniversite öğrencisi tutuklandı. Üniversite öğrencisine, yapılan sağlık kontrollerinin ardından şizofreni teşhisi koyulmuştu.

İzmir'de ailesine siyanürlü limonata içiren Mahmut Can Kalkan üst soy akrabayı kasten öldürmekten iki kez ve kardeşi öldürmeye teşebbüs suçlarından tutuklandı.

"SİZE LİMONATA YAPTIM TADIN"

Bayraklı Soğukkuyu Mahallesi'nde, iddiaya göre internetten sipariş ettiği siyanürü anne, baba ve kardeşlerine 'Size limonata yaptım, tadın' diyerek ikram eden ve babası Mehmet K. (46) ile Fatma K.'nin (39) ölümüne, 3 kardeşinin de ölümden dönmesine sebep olan üniversite öğrencisi M.C.K. (21) mahkemece tutuklandı.

Üniversite öğrencisi M.C.K.'ye yapılan sağlık kontrollerinde şizofreni teşhisi koyulduğu bildirildi. M.C.K.'ye daha önceden böyle bir tanı konulmadığı öğrenildi.

Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 11:04 

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız


İzmir Birlikte Yaşadığı Kadın ve Oğlunu Öldürüp İntihara Kalkıştı: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı Evden Gelen Kötü Kokular Korkunç Gerçeği Ortaya Çıkardı! Dehşet Evi! Birlikte Yaşadığı Kadını ve 2 Yaşındaki Oğlunu Katletti AK Parti'de Tüm Gözler 31 Mart'ta Memleketlerine Giden 150 Bin Seçmene Çevrildi