Anne Çocuğunun ''kinder Sürpriz'inde'' Ne Olduğunu Görünce Hemen Polisi Aradı... - Son Dakika

Anne Çocuğunun ''kinder Sürpriz'inde'' Ne Olduğunu Görünce Hemen Polisi Aradı...

30.09.2018 17:18

Her ne kadar sağlıksız olduğu bilinse de çocukların en sevdiği yiyeceklerin başında çikolata ve şekerler geliyor.

Her ne kadar sağlıksız olduğu bilinse de çocukların en sevdiği yiyeceklerin başında çikolata ve şekerler geliyor. Özellikle sürpriz yumurtalar içinden çıkan oyuncaklar ve etrafını saran çikolatalarla belki de çocukların en sevdiklerinden biri. Ancak zararsız ve lezzetli gibi duran sürpriz yumurtalar aslında o kadar da masum değiller. Neden mi? Çünkü dünyanın dört bir yanında sürpriz yumurtalar konusunda çok sayıda olay polis kayıtlarına geçmiş. Gelin bu olayların en önemlilerine birlikte bakalım. Kim bilir belki video sonunda sürpriz yumurtalar hakkındaki fikirleriniz değişebilir.

YORUMLAR
500
Kocaeli'de silahlı saldırıya uğrayan kişi yaralandı Kocaeli'de silahlı saldırıya uğrayan kişi yaralandı Tartıştıkları şahsı durakta pompalı tüfekle yaralayıp motosikletle kaçtılar Tartıştıkları şahsı durakta pompalı tüfekle yaralayıp motosikletle kaçtılar KOCAELİ'DE SİLAHLI KAVGA: 1 YARALI KOCAELİ'DE SİLAHLI KAVGA: 1 YARALI
Kaynak: Youtube

Son Dakika Genel Anne Çocuğunun ''kinder Sürpriz'inde'' Ne Olduğunu Görünce Hemen Polisi Aradı... - Son Dakika

Bu haber Youtube tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Youtube tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Youtube kurumudur.

Advertisement