Anne Çocuk Eğitim Programı Tamamlandı - Son Dakika

Anne Çocuk Eğitim Programı Tamamlandı

19.01.2012 16:00
Anne Çocuk Eğitim Programı Tamamlandı, System.String[]

Biga'da düzenlenen anne çocuk eğitimi programı sona erdi.

Biga'da düzenlenen anne çocuk eğitimi programı sona erdi.

Biga Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü bünyesinde açılan kursa katılan 35 kişiye sertifikaları Biga Engelliler Derneğinde dağıtıldı.

Aile eğitim programı danışmanı Fatma Ilgın, anne ve çocuklara engelliler derneğini tanıtmak, engelli bireyleri ve ailelerini kaynaştırmak amacıyla belge dağıtım törenini dernekte düzenlemeyi uygun bulduklarını söyledi.

Belge dağıtım törenine Kaymakam Fatih Genel'in eşi Yasemin Genel de katıldı.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Anne Çocuk Eğitim Programı Tamamlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi