Anne Karnında Şöhret Oldu - Son Dakika

Anne Karnında Şöhret Oldu

07.09.2012 20:52
Anne Karnında Şöhret Oldu, System.String[]

Anne karında üç boyutlu görüntüleme teknolojisiyle çekilen fotoğraflar sayesinde daha doğmadan bir yıldız oldu.

Artık film yıldızlarının kariyerlerine çocukluklarından itibaren başladığı bir gerçek ancak Manchester, Oldhamlı bir ailenin ikinci çocuğu olan Elvis O'Connor bu kariyere daha doğmadan başladı.

3 boyutlu görüntüleme teknolojisi sayesinde çekilen görüntüler oyunculuk ajansına ulaştırıldığında Elvis artık bir yıldız adayıydı.

Daily Mail gazetesinin haberine göre Elvis'in fotoğrafları ajansın ilgisini çektikten sonra aileyle bağlantıya geçildi.

Baba Andy O'Connor konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Elvis'in ablası şimdiden ajansa kayıtlı. Elvis'i öğrendiğimizde onun fotoğrafını da yetkililere gönderdik ."

Daha altı aylıkken "Mrs Biggs"adlı TV dizisinde oynamaya başlayan Elvis babasına göre sette herkesin beğenisini kazanan tam bir profesyonel.

Anne Karnında Şöhret Oldu

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Güncel Anne Karnında Şöhret Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek