Anne Karnından Cast Ajansına - Son Dakika

Anne Karnından Cast Ajansına

07.09.2012 20:52
Anne Karnından Cast Ajansına, System.String[]

Oyunculuk ajansına verebileceğiniz en erken tarihli fotoğraf hangisi olabilir? Artık anne karnında verileni var!

Film yıldızlarının kariyerlerine çocukluklarından itibaren başladığı bir gerçek ancak Manchester Oldhamlı bir ailenin ikinci çocuğu olan Elvis O'Connor, bu kariyere daha doğmadan başladı.

ANNE KARNINDAN CAST AJANSINA

3 boyutlu görüntüleme teknolojisi sayesinde çekilen görüntüler, oyunculuk ajansına ulaştırıldığında Elvis artık bir yıldız adayıydı.

Daily Mail gazetesinin haberine göre Elvis'in fotoğrafları, ajansın ilgisini çektikten sonra aileyle bağlantıya geçildi.

ABLASI DA AJANSA KAYITLIYMIŞ

Baba Andy O'Connor konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Elvis'in ablası şimdiden ajansa kayıtlı. Elvis'i öğrendiğimizde onun fotoğrafını da yetkililere gönderdik"

DOĞMADAN PROFESYONEL!

Daha annesinin karnında altı aylıkken "Mrs Biggs"adlı televizyon dizisinde oynamaya başlayan Elvis, babasına göre sette herkesin beğenisini kazanan tam bir profesyonel!

ÇOCUK OYUNCULARIN DURUMU

Hem Türkiye'de hem de dünyada çok küçük yaşta sinema filmi, televizyon dizisi veya reklam filmiyle ünlü olan pek çok çocuk oyuncu var. Ancak bunların pek azı, genç kızlık ya da delikanlılık döneminde değişen görünümleri ve vücut yapılarının etkisini atlatıp profesyonel olarak oyunculuğa devam edebiliyor. Pek çok uzman, 'çocuk oyuncu'luğu tasvip etmiyor.

 

Anne Karnından Cast Ajansına
Anne Karnından Cast Ajansına

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Güncel Anne Karnından Cast Ajansına - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez