Anneler ve Kızları Filmi - Son Dakika

Anneler ve Kızları Filmi

14.07.2011 01:15
Anneler ve Kızları Filmi, System.String[]

Anneler ve Kızları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Anneler ve Kızları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

40 yıl kadar önce başlayan hikayede 14 yaşındaki bir kız hamiledir ve bebeğini evlatlık verir. Bugüne geldiğimizde üçü de hayatlarının kontrolünü ele almaya çalışan üç ayrı kadınla karşılaşırız.

Elizabeth (Naomi Watts), güzelliğinin farkında olan ve bunu yararına kullanan başarılı ve zeki bir avukattır. Ne zaman bir konuda galip gelemeyeceğini veya durumla başa çıkamayacağını anlasa, cazibesini kullanır; bu patronuyla (Samuel L. Jackson) romantik bir ilişkinin başlangıcına yol açacak olsa da ya da gereğinden fazla arkadaşça davranan komşusu ve kocasını (Carla Gallo and Marc Blucas) kontrol etmek için de olsa cazibesini kullanmaktadır. Karen (Annette Bening) ise yürekli ama bunu asla göstermeyen bir sağlık uzmanıdır. 14 yaşındayken doğurduğu kızını evlatlık vermiş ama bunu hiç atlatamamıştır – acısı onu etrafındaki herkese karşı acımasız ve sert bir hale getirmiştir, iş arkadaşı olan ve ona ilgisi açık olan Paco’ya bile (Jimmy Smits). Lucy (Kerry Washington) de kocasıyla çocuk sahibi olamamış ve hep hayal ettiği aileye sahip olmak için evlatlık almayı planlayan 20 yaşında bir kadındır. 3 kadının hikayesi annelik duygusu etrafında birleşir.

Yönetmen: Rodrigo García

Senaryo: Rodrigo García

Oyuncular: Alexandria M. Salling, Eileen Ryan, Annette Bening, Samuel L. Jackson, Naomi Watts

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Mother and Child

Yapım Yılı: 2009

Yapım Ülkesi: ABD, İspanyolca

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 125 dk.

Resmi Sitesi: http://www.sonyclassics.com/motherandchild/

Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Vizyon Tarihi: 30.07.2010

Anneler ve Kızları Filmi

Son Dakika Güncel Anneler ve Kızları Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Gidişata göre 15 Şubat'ta okulların açılması yönünde kararlılığımız var Transfer yasağını kaldıran kaldıran Ankaragücü, Beşiktaşlı Lens ile görüşüyor Son Dakika! Pfizer/BioNTech aşısı İngiltere'de ortaya çıkan yeni mutasyon türüne karşı etkili oldu Gaziantep FK, teknik direktör Ricardo Sa Pinto ile sözleşme imzaladı Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi Abdurrahman Dilipak koronavirüs aşılamasının durdurulması için mahkemeye başvurdu Cemiyet hayatının ünlü siması Kerem Dürüst, uyuşturucudan gözaltına alındı İstanbul'dan memleketleri Bitlis'e dönüp fabrika açan tekstilci iki kardeş 300 kişiye istihdam sağladı