Annelik Yakında - Son Dakika

Annelik Yakında

12.01.2012 08:11
Annelik Yakında, System.String[]

Her salı Beylikdüzü White Corner Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilen 'Nilüfer Kurt'la Kadınca Sohbetler'in bu haftaki konuğu Tuğba Özay'dı.

Her salı Beylikdüzü White Corner Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilen 'Nilüfer Kurt'la Kadınca Sohbetler'in bu haftaki konuğu Tuğba Özay'dı. Özay, kendisini izlemeye gelen bir hayranının "Anne olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Evet" yanıtını verdi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Annelik Yakında
Annelik Yakında

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Annelik Yakında - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü UMKE personeli Eda, enkaz altındaki İnci Okan'a davranışlarıyla gönüllere taht kurdu Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti