Annenize Hermès Arceau Petite Lune Hediye Edin - Son Dakika

Annenize Hermès Arceau Petite Lune Hediye Edin

7 yıl önce

Hermès görkemli mehtap ışığında zamanın hikayesini anlatıyor.

Annenize Hermès Arceau Petite Lune Hediye Edin, System.String[]

Henri d'Origny tarafından tasarlanan ikonik Arceau modeli, ayın evrelerini gösteren komplikasyon saat ile 35. yıl dönümünü kutluyor. 38 mm'lik çapındaki feminen kasası ile Arceau Petite Lune'nin yuvarlak çelik kasa ve üzengi şeklindeki asimetrik kayış-kasa bağlantısı, Hermes'in imzası niteliğini taşıyan bir tasarım.


Koleksiyonda, siyah ve beyaz sedefli kadran seçenekleri yer alıyor.


Arceau Petite Lune, akrep ve yelkovanın yanında, rodyum işleme ile zarifçe çerçevelenmiş iki ayrı komplikasyona sahip; birincisi lacivert bir disk üzerinde hareket eden gümüş renkli ay ve yıldızlara sahip mehtap göstergesi, diğeri ise ayın günlerini gösteren takvim.


42 saatlik güç rezervine sahip otomatik makinesi, mehtap göstergesini çalıştıran bir modülle tamamlanıyor. Ayrıca Côtes de Genève motifli osilator ağırlığı bulunuyor.


Koleksiyondaki modeller, Hermès'in eyer yapma uzmanlığına sadık kalınarak, kendi atölyelerinde el dikişi tekniğiyle üretilen çivit mavisi, fil grisi ve siyah renkte timsah derisi kayış seçenekleri ile sunuluyor.

Haber Yayın Tarihi: 07.05.2013 02:50 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Yiyecek arayan kurtlar sokak köpeğini parçaladı Bakan Soylu'nun taziyelerini ilettiği Nakşibendi şeyhinin ölümünde sır perdesi aralandı

Son Dakika Haberleri