Annesi fotoğrafını paylaşınca ilgi odağı oldu! Henüz 3 aylık ama halini görenler inanmıyor - Son Dakika

Annesi fotoğrafını paylaşınca ilgi odağı oldu! Henüz 3 aylık ama halini görenler inanmıyor

19.06.2021 19:55

İrlanda'da eşine az rastlanılan bir olay meydana geldi. Shannon Ayres isimli kadın, kan şekeri düşüklüğü nedeniyle şeker takviyesi yapılan oğlunun 3 aylık olmasına rağmen saçlarının çıktığını söyledi. Annenin fotoğrafı sosyal medyadan paylaşması sonrasında Jaxon-James Ayers adlı çocuk, ilgi odağı oldu.

İrlanda'da yaşayan Shannon Ayres isimli kadın, doğum yaptıktan sonra üzücü haberi aldı. Doktorlar, bebeğin kan şekerinin düşük olduğunu ve normal seviyelerde tutulmaması durumunda hayatını kaybedeceğini bildirdi. Doktorlar tarafından talihsiz bebeğe 50 binde bir görülen hiperinsülinizm tanısı konuldu.

ŞEKER TAKVİYESİ YAPILDI

Doktorlar, bebeğin hayatta kalması için şeker takviyesi yapılması gerektiğini söyledi. Yaşananlar karşısında büyük üzüntü yaşayan aile bireyleri, çocuklarının sağlığına kavuşması için doktorların tavsiyesini dinledi. Jaxon-James Ayers adı verilen bebeğe şeker takviyesi yapıldı ancak Ayers, şeker takviyesinin ardından değişmeye başladı.

Annesi fotoğrafını paylaşınca ilgi odağı oldu! Henüz 3 aylık ama halini görenler inanmıyor

KISA SÜREDE SAÇLARI ÇIKTI

Bebek, kısa sürede gelişerek olması gerektiği halinden çok daha farklı bir hal aldı. Jaxon-James Ayers'in hızla saçları çıkmaya başladı. Doktorlar, bebeğin yaşıtlarına göre çok hızlı gelişim gösterdiğini söyledi. Ayers'in sadece saçlarında değil vücudunun diğer bölgelerinde de kıllanma meydana geldiği öğrenildi.

Annesi fotoğrafını paylaşınca ilgi odağı oldu! Henüz 3 aylık ama halini görenler inanmıyor

ANNESİ PAYLAŞINCA İLGİ ODAĞI OLDU

Şu anda üç aylık olan Jaxon-James Ayers'in fotoğrafı, annesi tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Anne Shannon Ayres'ın paylaşımının ardından küçük bebek, sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi. Ayers'in fotoğrafının altına yorum yapan takipçiler, "Ne kadar tatlı bir bebek" şeklinde ifadeler kullandı.

Çocuğunun durumuyla ilgili açıklama yapan anne Shannon Ayres, hastalığın kendilerini üzdüğünü ancak bebeklerinin sağlık durumunun şu an iyi olduğunu söyledi. Ayres, bebeklerine gösterilen ilgiden dolayı da mutlu olduklarını anlattı.

Annesi fotoğrafını paylaşınca ilgi odağı oldu! Henüz 3 aylık ama halini görenler inanmıyor
Annesi fotoğrafını paylaşınca ilgi odağı oldu! Henüz 3 aylık ama halini görenler inanmıyor

Son Dakika Dünya Annesi fotoğrafını paylaşınca ilgi odağı oldu! Henüz 3 aylık ama halini görenler inanmıyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek 00:55 Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek Oyuncu Alperen Duymaz kendisine yazılan 23:50 Oyuncu Alperen Duymaz kendisine yazılan "vatan haini" yorumuna sessiz kalamadı Milas'ta termik santral yakınlarına ulaşan yangın nedeniyle bölge boşaltılıyor 23:09 Milas'ta termik santral yakınlarına ulaşan yangın nedeniyle bölge boşaltılıyor
Otobüsteki kız, saçları ıslanınca cinsel saldırıya uğradığını anladı! Suçunu itiraf eden sapık muavin tutuklandı 22:45 Otobüsteki kız, saçları ıslanınca cinsel saldırıya uğradığını anladı! Suçunu itiraf eden sapık muavin tutuklandı Tanju Özcan gündemden düşmüyor! 20:37 Tanju Özcan gündemden düşmüyor! "Cumhurbaşkanı gibi mi yapayım" diyerek AK Partili meclis üyelerine çay fırlattı İzleyen dondu kaldı! Güzel sporcu Pamela, tarihin en kötü atlayışlarından birini yaptı 18:44 İzleyen dondu kaldı! Güzel sporcu Pamela, tarihin en kötü atlayışlarından birini yaptı
Orman görevlileriyle tartışarak gözaltına alınan Yusuf Güney'den ilk açıklama: 10 kişi sopalarla saldırdı, savunmak için silahımı aldım 15:56 Orman görevlileriyle tartışarak gözaltına alınan Yusuf Güney'den ilk açıklama: 10 kişi sopalarla saldırdı, savunmak için silahımı aldım 3 gündür kayıp olan Pınar erkek arkadaşının yanında bulundu 15:30 3 gündür kayıp olan Pınar erkek arkadaşının yanında bulundu
Advertisement