Annesi gözleri önünde darbedilen küçük kızın söyledikleri yürek dağladı: Babamı görürsem taş atarım - Son Dakika

Annesi gözleri önünde darbedilen küçük kızın söyledikleri yürek dağladı: Babamı görürsem taş atarım

08.03.2021 12:29

Samsun'da İbrahim Zarap, 5 yaşındaki kızının gözleri önünde eski eşi E.M.'yi darbetti. O ana ilişkin görüntüler Türkiye gündemine otururken, E.M.'nin annesi Dursune M. açıklamada bulundu. Kızının sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Dursune M., torununun babasını görmek istemediğini söyledi ve "'Babamı görürsem taş atarım' diyor" dedi.

Samsun'da geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, İbrahim Zarap sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında eski eşi E.M.'yi öldüresiye dövdü. Kadının kafasına defalarca tekme ve yumruklar atan saldırgan, kızının 'anne' diye ağlamasına rağmen E.M.'nin kafasını beton zemine vurdu.

SALDIRGAN TUTUKLANDI

Olaya ilişkin görüntüler infial yaratırken, gözaltına alınan Zarap, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Saldırgan, 'öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı.

Annesi gözleri önünde darbeden kızın söyledikleri yürek dağladı: Babamı görürsem taş atarım
Dursune M.

"BİZ ONLARI HİÇ AYIRMADIK VE BAZI ŞEYLERE GÖZ YUMDUK"

Darbedilen E.M.'nin annesi Dursune M., konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Kızının durumunun iyi olduğunu belirten Dursune M., "Çok şükür sağlık durumu iyiye gidiyor, tek tesellimiz de bu zaten. Ancak psikolojisi hiç iyi değil, zaman zaman ağlıyor. Kafasına darp aldığı için yüzü, gözü mor halde. Torunum annesinin ne durumda olduğunu biliyor, babasını artık görmek istemiyor ve annesinin hastanede olduğunu da biliyor. Zaten sadece çocuğu görmek istediği zaman bir araya geliyorlardı. Onun dışında bir ilişkileri yoktu, torunum babasına çok düşkündü, biz de onları hiç ayırmadık ve bazı şeylere göz yumduk" dedi.

Annesi gözleri önünde darbeden kızın söyledikleri yürek dağladı: Babamı görürsem taş atarım

"'BABAMI GÖRÜRSEM TAŞ ATARIM DİYOR'"

Açıklamalarına devam eden Dursune M., "Ama artık görmek istemiyor, 'babamı görürsem taş atarım, artık onu görmek istemiyorum' diyor. İbrahim Zarap, huzursuz bir çocuktu, bir gün iyi, bir gün kötü oluyordu, ne yapacağı belli olmuyordu. Kızım zaten bu nedenle ayrıldı ama boşandıktan sonra 'barışalım, ben düzeleceğim' diyordu. Ama hiçbir düzelme belirtisi göstermedi, kızım da barışmak istemedi. Daha önce de sokak ortasında kızıma saldırdı, kendisinden şikayetçi olduk ve uzaklaştırma aldı. Kızım şikayetçi oldu ama ertesi gün serbest bırakıldı" şeklinde konuştu.

"BENİM EVİMDE DE KIZIMA SALDIRDI, BİZİ DE TEHDİT ETTİ"

Dursune M. açıklamalarının devamında şöyle konuştu: "Tüm yetkililer yanımızda oldu, herkese çok teşekkür ediyorum. En ağır cezayı alsın, bu zaman kadar bize çok çektirdi. Hepimizin psikolojini bozdu. Her gün haber duymaktan bıktık ve yorulduk, kadına şiddete artık dur denilsin ve bitsin artık. İbrahim Zarap'ın ailesi benim küçük kızımı ve eşimi aramış, ben kimseyle konuşmadım, kızımı da aramadılar. Sosyal medyada yer alan görüntülerin birazını izleyebildim, ancak hepsini izleyemedim. Torunumun o sesinden dolayı uyuyamıyorum, uyusam bile torunumun sesiyle uyanıyorum. Torunumun, şu an durumu iyi, kuzenleri de yanında. Bazen 'anneme vurdu, annem çok ağladı' diyor. Kızım, İbrahim'i 3-4 kez şikayet etti. İlk önce böyle darp olayları yoktu, sonradan şiddet uygulamaya başladı. Kızımın boşanmasını yediremedi ve ondan dolay bunları yaptı. Uzaklaştırma alındı, benim evimde de kızıma saldırdı. Bizi de tehdit etti"

Annesi gözleri önünde darbedilen küçük kızın söyledikleri yürek dağladı: Babamı görürsem taş atarım
Samsun'da bir kadın sokak ortasında eski eşi tarafından öldüresiye dövüldü Son Dakika: Eski eşini çocuğunun gözleri önünde öldüresiye döven İbrahim Zarap tutuklandı Son Dakika: Samsun'un Canik ilçesinde eski eşi tarafından darbedilen kadın ve çocuğu koruma altına alındı Eski kocasının dövdüğü kadını görenler kan donduran olayı anlattı: Küçük kız 'annem öldü' diye bağırıyordu

Son Dakika 3. Sayfa Annesi gözleri önünde darbedilen küçük kızın söyledikleri yürek dağladı: Babamı görürsem taş atarım - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • erkan: anca kınıyoruz dıye acıklama yapıolar devlet baskanı adam gıbı ceza ne zaman verılcek daha kac kadın ölücek dayak yıcek artık yeter gercekten adam gıbı cezalar verın Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Kontrolden çıkan motosiklet refüje çarptı: 2 arkadaş hayatını kaybetti Kontrolden çıkan motosiklet refüje çarptı: 2 arkadaş hayatını kaybetti Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Kırgızistan Sağlık Bakanı Beyşenaliyev, 'korona tedavisinde kullanılıyor' deyip kameralar karşısında zehirli bitkiyi kaynatıp içti Kırgızistan Sağlık Bakanı Beyşenaliyev, 'korona tedavisinde kullanılıyor' deyip kameralar karşısında zehirli bitkiyi kaynatıp içti Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu