Son Dakika Haberleri: Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

10 ay önce

Balçiçek İlter'in programına katılan hasta bakıcı, "Ünlü bir ismin annesini ilaç vererek öldürdüler" demişti. Bahsi geçen ünlü isim şarkıcı Cenk Eren çıktı.

Balçiçek İlter'in programına katılan hasta bakıcı, eskiden çalıştığı özel hastanede ünlü bir sanatçının annesine ilaç verilerek öldürüldüğünü söylemişti.

CENK EREN'İN ANNESİYMİŞ

Canlı yayında kan donduran itiraf sonrası herkes annesi öldürülen ünlü sanatçının kim olduğunu merak ediyordu. Çok geçmeden olayla ilgili detaylar netleşmeye başladı ve hasta bakıcının ilaç verilerek öldürüldüğünü öne sürdüğü kadının Cenk Eren'in annesi olduğu ortaya çıktı.

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM"

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Ben de ne oldu bilmiyorum. Avukatlarım aracılığıyla araştırılmasını isteyeceğim. Zaten konuyu savcılığın bu durumda incelemesi gerekir. Ama bende avukatlarımla gerekli araştırma sonrası suç duyurusunda bulunacağım" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Fatih Portakal, Erdoğan'ın "Portakal mıdır Mandalina mıdır?" Sözlerine Yanıt Vermeme Kararı Aldı Uşak'ta Tehlikeli Gerginlik! Vatandaşlarla Suriyeliler Karşı Karşıya Geldi

Gazeteci Ahmet Hakan Canlı Yayında Duyurdu: CHP'nin İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa Adayları Belli Oldu