Son Dakika Haberleri: Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

7 ay önce

Balçiçek İlter'in programına katılan hasta bakıcı, "Ünlü bir ismin annesini ilaç vererek öldürdüler" demişti. Bahsi geçen ünlü isim şarkıcı Cenk Eren çıktı.

Balçiçek İlter'in programına katılan hasta bakıcı, eskiden çalıştığı özel hastanede ünlü bir sanatçının annesine ilaç verilerek öldürüldüğünü söylemişti.

CENK EREN'İN ANNESİYMİŞ

Canlı yayında kan donduran itiraf sonrası herkes annesi öldürülen ünlü sanatçının kim olduğunu merak ediyordu. Çok geçmeden olayla ilgili detaylar netleşmeye başladı ve hasta bakıcının ilaç verilerek öldürüldüğünü öne sürdüğü kadının Cenk Eren'in annesi olduğu ortaya çıktı.

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM"

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Ben de ne oldu bilmiyorum. Avukatlarım aracılığıyla araştırılmasını isteyeceğim. Zaten konuyu savcılığın bu durumda incelemesi gerekir. Ama bende avukatlarımla gerekli araştırma sonrası suç duyurusunda bulunacağım" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Açlıkla Boğuşan Ülkenin Başbakan Yardımcısı 16 Milyon Dolarla Gözaltına Alındı Siirt Valisi, Havalimanı İşçilerinin Çalışmadığı Görünce Firma Yetkilisini Fırçaladı: Karşında Vali Var!

Haluk Levent, İntihar Eden İşsiz Babanın Geride Kalan Çocukları İçin Harekete Geçti