Annesi kırbaçlanan buzağın aldığı intikam sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika

Annesi kırbaçlanan buzağın aldığı intikam sosyal medyada gündem oldu

25.01.2022 19:49

Sosyal medyada yayınlanan bir video çok izlendi. Ahırda annesinin kırbaçlanmasına tahammül edemeyen buzağı, annesine vuran adamdan feci şekilde intikam aldı.

Sosyal medyada çok konuşulan videolara bir yenisi daha eklendi. Ahırda kaydedilen görüntülerde, ineklere elindeki kırbaçla müdahale eden bir adam yer alıyor.

ACIMASIZCA VURDU

Videodaki adam, elindeki kırbaçla ineklerden birine acımasızca vurup, geri çekiliyor. Ancak bu sırada kimsenin beklemediği bir olay yaşanıyor.

İNTİKAMINI FECİ ALDI

Annesinin kırbaçlanmasına tahammül edemeyen bir buzağı, tekmeye kalkarak annesine vuran adamı yere seriyor. Buzağın tekmesiyle yere yıkılan adamın, dakikalarca kendisine gelemediği görülüyor.

YORUMLAR (2)
  • Nurdan Yıldız: Çok iyi yapmış yavrucuk, inşallah kesmezler, hayvan işkencecileri Allah cezanızı versin, daracık yerde nasıl de işkence ediyorlar hayvancıklara. Cevap Yaz 118 16 Yayından Kaldır
500
Sahte sosyal medya hesabıyla kızının sevgilisine kurduğu tuzak, sonu oldu Sahte sosyal medya hesabıyla kızının sevgilisine kurduğu tuzak, sonu oldu İnternet medyası ve sosyal medyaya yönelik düzenlemeler içeren teklif Meclis'e sunuldu İnternet medyası ve sosyal medyaya yönelik düzenlemeler içeren teklif Meclis'e sunuldu Sosyal medyada terör propagandası yapan 2 zanlı yakalandı Sosyal medyada terör propagandası yapan 2 zanlı yakalandı

Son Dakika Yaşam Annesi kırbaçlanan buzağın aldığı intikam sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika


Advertisement