Son Dakika Haberleri: 100 Yaşındaki Annesini Öldürüp "Hiçbir Şey Hatırlamıyorum" Dedi

100 Yaşındaki Annesini Öldürüp "Hiçbir Şey Hatırlamıyorum" Dedi

2 ay önce

Sakarya'da alzheimer hastası olduğu belirlenen Mehmet H., tartıştığı annesini iterek ölümüne neden oldu. Polis ekipleri tarafından emniyete götürülen anne katili evlat, "Hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi.

Sakarya'nın Hendek ilçesinde tartıştıkları sırada, alzheimer hastası oğlu Mehmet H. (75) tarafından itilerek yere düşen Lütfiye H. (100) yaşamını yitirdi. Mehmet H., olaya dair bir şey hatırlamadığını söyledi.

HIRPALANAN YAŞLI KADIN DENGESİNİ KAYBEDİP YERE DÜŞTÜ

Olay, akşam saatlerinde Yeni Mahalle'de meydana geldi. Alzheimer hastası Mehmet H., eşi ve annesiyle yaşadığı evde, eşi N.H. komşusundayken, annesi Lütfiye H. ile bilinmeyen nedenle tartıştı. Tartışmanın kısa sürede alevlenmesiyle iddiaya göre, Lütfiye H. oğlunun hırpalaması sonucu dengesini kaybederek düştü.

SAĞLIK EKİPLERİ, YAŞAMINI YİTİRDİĞİNİ BELİRLEDİ

Başını yere çarpan Lütfiye H., hareketsiz kaldı. Bu sırada eve gelen N.H. kayınvalidesinin yerde hareketsiz yattığını görünce durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri incelemede Lütfiye H.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Lütfiye H.'nin censız bedeni yapılan incelemenin ardından otopsi için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Otopsi Merkezi'ne kaldırıldı.

HİÇBİR ŞEY HATIRLAMADIĞINI SÖYLEDİ

Polis ekipleri tarafından emniyete götürülen Mehmet H.'nin ise olaya dair bir şey hatırlamadığını söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR


Polis Memurunun Ekip Otosunda Cinsel Saldırı Davası Sonuçlandı 14 Yaşında Baba Katili Olan Çocuğun Savunması: Niyetim Öldürmek Değildi

Azeri Model Mahbuba Mammadzada, Bekaretini 2 Milyon Sterline Sattı