Son Dakika Haberleri: Antalya'da, 12 Yaşındaki Çocuk, Annesinin İntihar Girişimini Gözyaşlarıyla İzledi

Antalya'da, 12 Yaşındaki Çocuk, Annesinin İntihar Girişimini Gözyaşlarıyla İzledi

7 ay önce

Antalya'da, annesinin intihar için 5 katlı apartmanın terasına çıktığını gören 12 yaşındaki çocuk, "Annemi istiyorum. Ne olur onu bana getirin" diyerek gözyaşı döktü.

Antalya' da annesi E.E.'nin intihar için 5 katlı apartmanın terasına çıktığını gören T.E. (12), "Annemi istiyorum. Ne olur onu bana getirin" diyerek gözyaşı döktü. Bir vatandaş, kolundan çekerek anne E.E.'yi ölümden kurtardı.

AYRILDIĞI EŞİNİN BAŞKA KADINLA İLİŞKİ YAŞADIĞINI ÖĞRENDİ

Olay, Muratpaşa ilçesi Sedir Mahallesi 728 Sokak üzerindeki 5 katlı apartmanın teras katında meydana geldi. 2 çocuk annesi E.E., iddiaya göre ayrıldığı eşinin başka bir kadınla ilişki yaşadığını öğrendi. Eşinin otomobilini sürekli sevgilisinin evinin önünde gören E.E., zaman zaman kıskançlık krizine girdi. Eski eşinin sevgilisiyle tartıştığını ve uzaklaştırma kararı aldığını öğrenen E.E., bugün eşinin oturduğu apartmanın karşısındaki binaya çıkarak intihar etmek istedi.

"ANNEMİ İSTİYORUM, ONU BANA GETİRİN"

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Annelerinin intihara teşebbüs ettiğini öğrenen T.E. ile B.E. (16) de olay yerine geldi. Annesini terasta gören T.E., "Annemi istiyorum. Ne olur onu bana getirin" diyerek ağladı.

"VİCDAN AZABI ÇEKMESİ İÇİN EVİNİN KARŞISINDA ÖLMEK İSTEDİM"

E.E. ise kendisini ikna etmeye çalışanlara, "Eşim beni başka biriyle aldattı. Buna rağmen eşimi seviyorum. Eşimin sevgilisi eşim için uzaklaştırma kararı almış. Ben de bu kadının vicdan azabı çekmesi için onun evinin karşısında ölmek istedim" dedi.

VATANDAŞ, KADINI KOLUNDAN TUTARAK ÖLÜMDEN KURTARDI

Uzun süren ikna çabaları sonuç vermeyince terastaki bir vatandaş kadını kolundan tutarak ölümden kurtardı. E.E., olay yerinde bekletilen ambulansta sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 2 çocuk da anneleriyle birlikte polis merkezine götürüldü.


YORUMLAR


Artık Kota Aşımında İnternet Yavaşlamayacak, Kesilecek Rus Sberbank, Denizbank'ı Yılın İlk Çeyreğinde Satmayı Planlıyor

Kadın Öğretmen, 15 Yaşındaki Öğrencisiyle Yatak Odasında Yakalandı