Son Dakika Haberleri: Annesinin Ölümünü Kaldıramayan Fulden Uras, Acil Ameliyata Alındı

Annesinin Ölümünü Kaldıramayan Fulden Uras, Acil Ameliyata Alındı

4 ay önce

Ünlü şarkıcı Fulden Uras geçtiğimiz günlerde annesini kaybetmişti. Bu acıya dayanamayan Uras, apar topar ameliyata alındı.

'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen Türk sanat müziği sanatçısı  Onur Akay,  Instagram hesabından şarkıcı  Fulden Uras'ın apar topar ameliyata alındığını duyurdu. Uras annesinin ölümünden sonra kahroldu.

ACİL AMELİYATA ALINDI

Geçen günlerde annesini kaybederek büyük bir şok yaşayan şarkıcı  Fulden Uras'tan kötü haber geldi. Magazin dünyasının 'Felaket Tellalı'  Onur Akay, şarkıcının sağ göğsünde 11 saat içinde büyüyen bir kitle nedeni ile acilen ameliyata alındığını duyurdu.

"BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ SIFIRLANDI"

Onur Akay,  Fulden Uras'ın fotoğrafını  Instagram hesabından paylaşıp sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı: "Canım arkadaşım  Fulden Uras, annesini kaybettikten sonra çok büyük bir şok yaşadı ve bağışıklık sistemi sıfırlandı. Fulden, sağ göğsünde 11 saat içinde büyüyen bir kitle nedeni ile apar topar ameliyata alındı. Yüksek derecede enfeksiyonlu kitlenin büyük bir kısmını temizlediler. Önümüzdeki günlerde çekilecek emar sonrasında net karar verilecek. Aynı göğsünden 10. kez ameliyat olan  Fulden Uras'a, acil şifalar diliyorum."

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı