Son Dakika Haberleri: Annesinin Ölümünü Kaldıramayan Fulden Uras, Acil Ameliyata Alındı

Annesinin Ölümünü Kaldıramayan Fulden Uras, Acil Ameliyata Alındı

7 ay önce

Ünlü şarkıcı Fulden Uras geçtiğimiz günlerde annesini kaybetmişti. Bu acıya dayanamayan Uras, apar topar ameliyata alındı.

'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen Türk sanat müziği sanatçısı Onur AkayInstagram hesabından şarkıcı Fulden Uras'ın apar topar ameliyata alındığını duyurdu. Uras annesinin ölümünden sonra kahroldu.

ACİL AMELİYATA ALINDI

Geçen günlerde annesini kaybederek büyük bir şok yaşayan şarkıcı Fulden Uras'tan kötü haber geldi. Magazin dünyasının 'Felaket Tellalı' Onur Akay, şarkıcının sağ göğsünde 11 saat içinde büyüyen bir kitle nedeni ile acilen ameliyata alındığını duyurdu.

"BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ SIFIRLANDI"

Onur Akay, Fulden Uras'ın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşıp sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı: "Canım arkadaşım Fulden Uras, annesini kaybettikten sonra çok büyük bir şok yaşadı ve bağışıklık sistemi sıfırlandı. Fulden, sağ göğsünde 11 saat içinde büyüyen bir kitle nedeni ile apar topar ameliyata alındı. Yüksek derecede enfeksiyonlu kitlenin büyük bir kısmını temizlediler. Önümüzdeki günlerde çekilecek emar sonrasında net karar verilecek. Aynı göğsünden 10. kez ameliyat olan Fulden Uras'a, acil şifalar diliyorum."


YORUMLAR


Düğün Fotoğrafçısı Gelinden Çok Nedimelerin Uygunsuz Karelerini Çekince Mahkemelik Oldu Genç Kadın, Kocasının En Yakın Arkadaşıyla Sevgili Olup Kocasını Öldürttü

Rusya'dan Ankara ve Şam'a Afrin Çağrısı: Diyalog Yoluyla Çözülebilir