Anonim yazardan Trump'ı anlatan kitap: 'Zalim, beceriksiz ve ulus için bir tehlike' - Son Dakika

Anonim yazardan Trump'ı anlatan kitap: 'Zalim, beceriksiz ve ulus için bir tehlike'

11.11.2019 07:31
Anonim yazardan Trump'ı anlatan kitap: 'Zalim, beceriksiz ve ulus için bir tehlike', System.String[]

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump'ı "zalim, beceriksiz ve ulus için bir tehlike" olarak anlatan isimsiz bir yazarın kaleme aldığı 259 sayfalık kitabın, 19 Kasım'da satışa sunulacağı iddia edildi.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump'ı 'zalim, beceriksiz ve ulus için bir tehlike' olarak tanıtan isimsiz bir yazarın kaleme aldığı kitabın 19 Kasım'da satışa sunulması bekleniyor.

Kendini 'Trump yönetiminde kıdemli bir yetkili' olarak tanımlayan anonim bir yazar, gözlem ve deneyimlerinden hareketle ABD Başkanı'nın karakter tahlilini yaptığı 'uyarı niteliğinde' 259 sayfalık bir kitap yayımlayacağını açıkladı.

Anonim yazardan Trump'ı anlatan kitap: 'Zalim, beceriksiz ve ulus için bir tehlike'

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Anonim yazardan Trump'ı anlatan kitap: 'Zalim, beceriksiz ve ulus için bir tehlike' - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu