Antakya Belediye Başkanı Savaş'a Ziyaret - Son Dakika

Antakya Belediye Başkanı Savaş'a Ziyaret

18.01.2012 16:40
Antakya Belediye Başkanı Savaş'a Ziyaret, System.String[]

Gaziantep Elbeyliler Derneği, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret etti.

Gaziantep Elbeyliler Derneği, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret etti.

Gaziantep Elbeyliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Faik Akyılmaz, Gaziantep'te yeni hizmet binalarının açılış törenine katılan ve mehteran takımının gösteri yapmasını sağlayan Belediye Başkanı Savaş'a teşekkür ederek, iadeyi ziyarette bulunduklarını belirtti.

Ziyarete Gaziantep Elbeyliler Derneği yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep Cevizli Belediye Başkanı Mustafa Aslan, Hassa Akbez Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, Hatay Elbeyliler Derneği Başkanı İsa İnci, Hatay İl Genel Meclis Üyesi ve Hatay Elbeyliler Derneği Yönetim Kurulu üyesi Necdet Kurmuş da katıldı.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Antakya Belediye Başkanı Savaş'a Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım