Antakya Belediye Başkanı Savaş, Kırıkhan'da - Son Dakika

Antakya Belediye Başkanı Savaş, Kırıkhan'da

03.01.2012 11:00
Antakya Belediye Başkanı Savaş, Kırıkhan'da, System.String[]

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, AK Parti Kırıkhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, AK Parti Kırıkhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci ile Kırıkhan ilçesine giden Belediye Başkanı Savaş, AK Parti İlçe Teşkilatında partililer tarafından karşılandı. Burada, göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı icraatları anlatan Savaş, yapılan yatırım ve hizmetlerle Antakya'da çok şeyi değiştirdiklerini söyledi.

Altyapı başta olmak üzere çevre düzenlemesi, trafik akışı ve daha birçok konuda yapılan çalışmalarla halka hizmet verdiklerini vurgulayan Savaş, Antakya'yı sanayi ve turizm kenti yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Çalışmalarında bir faraftan tarihi korumaya, diğer taraftan da modernleşmeye çalıştıklarını vurgulayan Savaş, "Hatay, tarihi ve kültürüyle Türkiye'nin sayılı kentlerinden biri olacaktır" dedi.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Antakya Belediye Başkanı Savaş, Kırıkhan'da - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu