ANTALYA 'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi - Son Dakika

ANTALYA 'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi

29.06.2019 14:23

'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisiAntalya'nın Kumluca ilçesinde sahibinin 'Ayaz' adını verdiği 4 yaşındaki Amerikan Eskimo cinsi köpeğin dondurma sevgisi görenleri şaşırtıyor.

'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi

Antalya'nın Kumluca ilçesinde sahibinin 'Ayaz' adını verdiği 4 yaşındaki Amerikan Eskimo cinsi köpeğin dondurma sevgisi görenleri şaşırtıyor.

Kumluca'da bir mobilya mağazasında çalışan Alişan Örgen (19) 4 yıl önce Serik'ten yavru olarak Amerikan Eskimo cinsi bir köpek sahiplendi. Hayvanın bakımını üstlenen Alişan Örgen yaz sıcaklarında serinlemek için dondurma yerken, 'Ayaz' adını verdiği köpeğinin de dondurma sevdiğini fark etti. Geçen yıl Alişan Örgen'in verdiği dondurmayı yiyen Ayaz, o zamandan bu yana dondurmanın bağımlısı oldu. Alişan Örgen'in dondurma yiyen köpeği Ayaz görenlerin de ilgi odağı haline geldi.

Alişan Örgen, Ayaz'ı 4 yıl önce Serik'ten yavru olarak sahiplendim. Artık Ayaz ile bir bütün olduk. Bu benim çocuğum gibi. Ayaz'ın haftalık bakımlarını kendim yapıyorum. Günlük bakımlarını annem Ayla ve ablam Duygu yapıyor dedi.

Geçen yıl köpeğinin dondurma sevdiğini fark ettiğini anlatan Alişan Örgen, Ayaz limonlu ve vanilyalı dondurma seviyor. Vanilyalı dondurmayı daha çok tercih ediyor. Bazen her gün yediriyoruz. Dondurmanın köpekler için zararlı olduğunu düşündüğümüz için haftada 2 defa yediriyoruz diye konuştu.

ANTALYA 'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi
ANTALYA 'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi
ANTALYA 'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi
ANTALYA 'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ANTALYA 'Ayaz' köpeğin dondurma sevgisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğu işkence edip diri diri yakmışlar