Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in mezarlık ziyareti fotoğrafı tartışma yarattı - Son Dakika

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in mezarlık ziyareti fotoğrafı tartışma yarattı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in babasının mezarını ziyaret ederken kendisinin şemsiye altında durması korumasının ise yağan yağmur nedeniyle sırılsıklam olması sosyal medyada tepki çekti.

Muhittin Böcek'in dün Twitter sayfasından paylaştığı fotoğrafta yer alan bir detay sosyal medyada tepki çekti.

KENDİSİ ŞEMSİYE ALTINDA KORUMASI YAĞMUR ALTINDA

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, dün anne ve babası ile vefat eden aile üyelerinin kabrini ziyaret etti. O esnada çekilen fotoğrafları ise "Onlara layık bir evlat olmaya,bağrında yattıkları bu kente en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğim.Hem canım annem ve babama,hem de sokağa çıkma yasağı nedeniyle bu bayram yakınlarını ziyaret edemeyecek hemşehrilerimiz adına,ahirete intikal etmiş herkese bugünden dua ettik" notuyla paylaştı.

Ancak Böcek'in babasının mezarı başında çekilen fotoğrafında kendisine şemsiye tutan korumasının yağan yağmurla özellikle omuzlarının sırılsıklam olması sosyal medyada tepki topladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in tartışma yaratan fotoğrafı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in tartışma yaratan fotoğrafı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in mezarlık ziyareti fotoğrafı tartışma yarattı

Son Dakika

Polisi şehit eden zanlının evi taşlandı Bebeği sezaryenle alınan Dilek hemşire, koronavirüse yenik düştü Son dakika: 15 ilde sokağa çıkma yasağı sona erdi, normalleşme süreci başladı! İşte açılacak işletmeler Almanya'da apartman yangınında bir Türk hayatını kaybetti Teksas'ta George Floyd protestoları nedeniyle OHAL ilan edildi İstanbul'da yasak kalktıktan yarım saat sonra trafik yoğunluğu yüzde 26 oldu Kısıtlama sona erdi, vatandaşlar seyahat etmek için yollara çıktı Diyarbakır'da bir kişi, 54 kişiye koronavirüs bulaştırdı! Mahalle karantinaya alındı ABD'deki gösterilerde Beşiktaş ile ilgili yazılan duvar yazısı dikkat çekti Firari FETÖ'cü Zekeriya Öz, binlerce vatan evladını mağdur ettikten sonra lüks villasındaki yaşamını sürdürüyor Bursa'daki silahlı kavgada şehit olan polisimizin kimliği belli oldu Ramazan Bayramı için Kastamonu'ya giden bir ailede koronavirüs çıkınca tüm köy karantinaya alındı Bakan Koca, Türkiye'deki salgınla ilgili en çok merak edilen 2 soruyu cevapladı SpaceX astronotları, yörüngeden ilk görüntülü mesajlarını paylaştı Soylu, 12 Nisan'da neden istifa etti? İlk kez bizzat açıkladı
20:42