Son Dakika Haberleri: Antalya Cengiz Kurtoğlu Sera Gezip, Domates ve Salatalığın Tadına Baktı

Antalya Cengiz Kurtoğlu Sera Gezip, Domates ve Salatalığın Tadına Baktı

6 ay önce

Antalya'nın Kumluca ilçesine konser için gelen Cengiz Kurtoğlu, domates serasını gezdi.

Antalya'nın Kumluca ilçesine konser için gelen Cengiz Kurtoğlu, domates serasını gezdi. Domates, salatalık ve kavun gibi ürünleri tadan Kurtoğlu, Gelip yerinde görmek gerekiyormuş. Mükemmel, güvenle tüketmek lazımmış dedi.

Kumluca Belediyesi'nin bu yıl 19'uncusunu düzenlediği Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında konser için ilçeye gelen Cengiz Kurtoğlu, seraları gezdi. Üreticilerle sohbet eden Cengiz Kurtoğlu, seralarda yetiştirilen ürünlerin tadına baktı. Üretici kadınların sebzeleri hangi şartlarda ürettiklerini anlattığı Cengiz Kurtoğlu, seralardan çok etkilendiğini söyledi. Kurtoğlu, Gelip yerinde görmek gerekiyormuş. Mükemmel, güvenle tüketmek lazımmış dedi.

Cengiz Kurtoğlu, aynı gün akşam ise Karatepe Stadı'nda sahneye çıktı. Yaklaşık 1 saat sahnede kadar Cengiz Kurtoğlu, sevilen şarkılarını 5 bin kişiyle birlikte seslendirdi. Cengiz Kurtoğlu'na Kumluca Belediyesi ve gecenin sponsoru Batı Akdeniz Tüccarlar Derneği üyeleri tarafından plaket ve Yörüklüğü simgeleyen poşu takdim edildi.

Gecede festival kapsamında yapılan Yörük Göçü kortejinde aktif rol alan mahalle muhtarlarına ve göçe katılan mahalle sakinlerine de plaket verildi.Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı Çiftçi, Tarlayı Lağım Suyuyla Sularken Yakalandı

Kadın İzleyicinin İtirafı Şaşkına Uğrattı: Kocam, Arkadaşımı 5 Dakikada Hamile Bıraktı