Antalya'da 1 PKK'lı Yakalandı - Son Dakika

Antalya'da 1 PKK'lı Yakalandı

08.09.2012 11:55
Antalya'da 1 PKK'lı Yakalandı, System.String[]

Foça'daki saldırıya ilişkin yürütülen soruşturmada, Antalya'nın Alanya ilçesinde çok miktarda patlayıcı madde ile uzun namlulu silahlar ele geçirildi, 1 kişi gözaltına alındı.

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, Foça'da 2 askerin şehit olduğu askeri araca düzenlenen bombalı saldırıyla ilgili Antalya'da operasyon yapıldığını, bir teröristin yakalandığını, 30 kilo patlayıcı ve suikast silahlarının ele geçtiğini açıkladı.

Foça'daki hain saldırıdan önce de kendilerini gören 3 çiftçiyi deşifre olmamak için öldürdükleri belirtilen PKK'lı teröristler Burhan Bozkurt ile Yunus Çiçek, 2 Eylül günü Suriye'ye kaçarken Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde polis takibine takıldı. Çıkan çatışmada 'Ahmet Bal' sahte kimlikli Burhan Bozkurt ölürken, Yunus Çiçek yaralı yakalandı.

Yunus Çiçek'in sorgusunda elde edilen bilgiler doğrultusunda Antalya'da operasyon yapıldı. Toros Dağları'nda gerçekleştirilen operasyonda henüz kimliği açıklanmayan 1 terörist yakalandı, 30 kilogram plastik patlayıcı ve suikast silahları ele geçirildi. - İzmir

Antalya'da 1 PKK'lı Yakalandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Antalya'da 1 PKK'lı Yakalandı - Son Dakika


Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek