Son Dakika Haberleri: Antalya'da 20 Saatte 2 Farklı Görüntü

Antalya'da 20 Saatte 2 Farklı Görüntü

3 ay önce

Antalya'da 20 saatte 2 farklı görüntü Kentin üzerini dün akşam üstü kaplayan yağmur bulutları ve toz kütlesi yerini yağmura bırakmıştı Bugün ise güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar sahilleri doldurduANTALYA - Antalya'da dün akşam saatlerinde yağmur bulutları ve toz kütlesinin ardından yağmur...

Antalya'da 20 saatte 2 farklı görüntü
Kentin üzerini dün akşam üstü kaplayan yağmur bulutları ve toz kütlesi yerini yağmura bırakmıştı
Bugün ise güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar sahilleri doldurdu

ANTALYA - Antalya'da dün akşam saatlerinde yağmur bulutları ve toz kütlesinin ardından yağmur ve fırtına etkili olurken, bugün de güneşli hava nedeniyle sahiller doldu.
Antalya'da dün akşam saatlerinde yağmur öncesinde etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle kent merkezi toz kütlesinin altında kaldı. Yağışın hemen öncesinde ortaya çıkan yağmur bulutları nedeniyle ise hava bir anda karardı. Beydağları'ndan batmakta olan güneş ile kentin üzerini kapatan bulutlar ilginç görüntüler oluşturdu.
Antalya'da dün akşam etkili olan yağışlı hava yerini sabah saatlerinde güneşli bir havaya bıraktı. Havanın 28, deniz suyu sıcaklığının 27 derece ölçüldüğü turizm kentinde güneşli havayı gören yerli ve yabancı turistler sahillerin yolunu tuttu. Akdeniz'in mavi sularında kulaç atmayı tercih edenlerin yanında, ekim güneşinde bronzlaşanlarında olduğu görüldü.
"Şuanda terliyim düşünebiliyor musunuz?"
Suyun çok güzel olduğunu belirten Kazım Çelik, "Bu güzelliğin başka yerde yaşanacağını zannetmiyorum. Hava çok güzel. Şuanda terliyim düşünebiliyor musunuz? Türkiye'nin her yerinden denize girmeye gelebilirler" dedi.
"Bulunulmaz bir şehir"
Arkadaşlarıyla birlikte sahile hem kahvaltı yapmaya, hem de denize girmeye gelen Medine Koç ise, "Bir haftadır denizdeyiz. Arkadaşımın 2 haftası oldu. Antalya, Türkiye'nin en güzel şehri. Bulunulmaz bir şehir. İyi ki Antalya gibi bir yerde yaşıyoruz. Yazdan daha güzeldi. Yazın bunalıyoruz ama şimdi çok güzel. Doyasıya yüzdük, doyasıya suda kaldık. Kesinlikle gelene, Eylül ve Ekim'de gelsin derim" şeklinde konuştu.İşte Ekrem İmamoğlu'nun Dedesinin Bilinmeyen Hikayesi! Belçika Başbakanı Charles Michel, İstifa Kararı Aldığını Açıkladı

Beyaz Saray'dan, Teröristbaşı Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama