Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti - Son Dakika

Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti

03.07.2014 16:34
Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti, System.String[]

Antalya Emniyet Müdürlüğü’nün merkez ve ilçelerinde görev yapan toplam 32 personeli düzenlenen törenle bir üst rütbeye terfi ettirildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün merkez ve ilçelerinde görev yapan toplam 32 personeli düzenlenen törenle bir üst rütbeye terfi ettirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 2014 yılına ait almış olduğu kararlar doğrultusunda, Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün merkez ve ilçelerinde görev yapan 32 personeli Antalya Emniyet Müdürlüğü Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen törenle bir üst rütbeye terfi ettirildi. Terfi rütbeleri İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, tarafından takılan 32 personel bir üst görevle görevlendirilmiş oldu.

Törende konuşan Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, bu türden terfilerle emniyet mensubu personellerini ödüllendirdiğini belirtti. Bir üst rütbeyi alan personelin omuzlarındaki yükün bir kat daha arttığını belirten Tonbul, "Disiplinli ve özverili çalışmalarınızın ürünü olan bu terfilerle yolunuza emin adımlarla ilerleyeceğinizden şüphem yoktur. Zor görevleri yerine getirirken değerli eş ve çocuklarınızın da başarınızdaki katkısı hiç yadsınmaz. Bir üst rütbeye terfi edenleri ve ailelerini tebrik ediyorum" dedi. İl Emniyet Müdürü Tonbul'un konuşmasının ardından terfi eden personele rütbeleri takıldı.

TERFİ EDEN POLİSLER VE YENİ GÖREVLERİ

"İkinci Sınıf Emniyet Müdürlüğü'nden Birinci Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi edenler: Erdinç Güngör, Hüsnü Rasim Ergelen, Hakan Kırca, Ömer Sezer, Seyit Battal Kırşan, Yunus Avcı, Selahattin Okan. Başkomiserlikten, Emniyet Amirliği rütbesine terfi edenler: Hidayet Köse, Mehmet Akif Çakır, Burhan Karagöz, Erhan Akgül, Erdal Gökoğlu, Ekrem Turan, Muaz Fatih Çam, Hüsamettin Koçak, Gürkan Varol. Komiser Yardımcılığı'ndan Komisilerlik rütbesine terfi edenler: Yeşeren Atalay, Mustafa Gürgen, Murat Bozer, Fevzi Doğan, Hüseyin Yavuz, Ebubekir Yüğrük, Serkan Çilenger, Turan Çavuş, Murat Bağrıyanık, Asuman Mut, Savaş Arı, Hüseyin Dereli, Erdoğan Bal, Hüseyin Çimen, Celalettin Çakır, Ayhan Tellal."

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. - ANTALYA

Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti
Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti
Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti
Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti
Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti
Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Antalya'da 32 Polis Memuru Bir Üst Türbeye Terfi Etti - Son Dakika


Son Dakika

Piyanist, tartıştığı kadını bıçaklayarak öldürdü! İfadesinde olayı bambaşka anlatmış 16:33 Piyanist, tartıştığı kadını bıçaklayarak öldürdü! İfadesinde olayı bambaşka anlatmış Fanatik Beşiktaş taraftarı, Josef'in adını yeni doğan oğluna verdi! Yıldız futbolcu, adaşını hastanede ziyaret etti 16:21 Fanatik Beşiktaş taraftarı, Josef'in adını yeni doğan oğluna verdi! Yıldız futbolcu, adaşını hastanede ziyaret etti Selçuk Bayraktar'dan Türkiye'nin uçan arabası Cezeri ile ilgili açıklama: Herkesi kolaylıkla pilot yapacak 16:00 Selçuk Bayraktar'dan Türkiye'nin uçan arabası Cezeri ile ilgili açıklama: Herkesi kolaylıkla pilot yapacak
Vatandaş sosyal medyadan tepki gösterdi! Çanakkale Köprüsü'nün geçiş ücreti 15 euro olarak açıklandı 15:31 Vatandaş sosyal medyadan tepki gösterdi! Çanakkale Köprüsü'nün geçiş ücreti 15 euro olarak açıklandı Yasemin Bozkurt'tan sonra Gülben Ergen itirafı: Bana en büyük yalanı Gülben Ergen söyledi ben de gerçeği ortaya çıkardım 15:23 Yasemin Bozkurt'tan sonra Gülben Ergen itirafı: Bana en büyük yalanı Gülben Ergen söyledi ben de gerçeği ortaya çıkardım Yorumcu Rıdvan Dilmen, yaptığı yorum ile Beşiktaş taraftarını kızdırdı: Ben de Balotelli gibi yapardım 15:02 Yorumcu Rıdvan Dilmen, yaptığı yorum ile Beşiktaş taraftarını kızdırdı: Ben de Balotelli gibi yapardım
Genç kadının cinsel ilişki oyunu esnasında öldüğü iddia edildi 14:43 Genç kadının cinsel ilişki oyunu esnasında öldüğü iddia edildi Rusya, Erdoğan'ın BM zirvesinde Kırım ile ilgili açıklamasından rahatsız: Bizi çok üzdü 14:27 Rusya, Erdoğan'ın BM zirvesinde Kırım ile ilgili açıklamasından rahatsız: Bizi çok üzdü
Advertisement