Son Dakika Haberleri: Antalya'da Büyük Yangın: Vatandaşlar Tahliye Edildi

Antalya'da Büyük Yangın: Vatandaşlar Tahliye Edildi

5 ay önce

Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangını çıktı. Birçok mahalleyi tehdit eden yangında vatandaşlar evlerinden tahliye edildi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangını çıktı. Birçok mahalleyi tehdit eden yangında vatandaşların evlerinden tahliye edildiği öğrenilirken, alevlere karadan müdahale edildi.

RÜZGARIN ETKİSİYLE ALEVLER YAYILIYOR

Edinilen bilgiye göre, Manavgat'ın Aksaz Mahallesi'ndeki ormanlık alanda akşam saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın, Aksaz mahalledeki evleri tehdit etmeye başladı.

VATANDAŞLAR TAHLİYE EDİLİYOR

Bölgede jandarma tarafından vatandaşlar evlerinden tahliye edilirken, itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almak için yoğun çaba sarf etti. Rüzgarın etkisiyle yayılan alevler Akdam ve Karalar mevkiindeki ormanlık alanın yanı sıra, bir çok zeytin ağaçlarını da küle çevirdi.

4 MAHALLE TEHDİT ALTINDA

Alevler, Seydiler, Doğamçam ve Kurtlar mahallelerini de tehdit etmeye başladı. İtfaiye ekipleri, karadan müdahaleleriyle yangını kontrol altına aldı.


YORUMLAR


Ankapark'ta Rollercoaster Bozuldu, Vatandaşlar Raylardan Yürüyerek İndirildi Anne, Kızına Cinsel İstismarda Bulunan Sapığın Mesajlarını İfşa Etti Son Dakika! Merkez Bankası 1 Hafta Vadeli Repo İhalelerine Ara Verdi