Son Dakika Haberleri: Antalya'da Büyük Yangın: Vatandaşlar Tahliye Edildi

Antalya'da Büyük Yangın: Vatandaşlar Tahliye Edildi

25 gün önce

Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangını çıktı. Birçok mahalleyi tehdit eden yangında vatandaşlar evlerinden tahliye edildi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangını çıktı. Birçok mahalleyi tehdit eden yangında vatandaşların evlerinden tahliye edildiği öğrenilirken, alevlere karadan müdahale edildi.

RÜZGARIN ETKİSİYLE ALEVLER YAYILIYOR

Edinilen bilgiye göre, Manavgat'ın Aksaz Mahallesi'ndeki ormanlık alanda akşam saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın, Aksaz mahalledeki evleri tehdit etmeye başladı.

VATANDAŞLAR TAHLİYE EDİLİYOR

Bölgede jandarma tarafından vatandaşlar evlerinden tahliye edilirken, itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almak için yoğun çaba sarf etti. Rüzgarın etkisiyle yayılan alevler Akdam ve Karalar mevkiindeki ormanlık alanın yanı sıra, bir çok zeytin ağaçlarını da küle çevirdi.

4 MAHALLE TEHDİT ALTINDA

Alevler, Seydiler, Doğamçam ve Kurtlar mahallelerini de tehdit etmeye başladı. İtfaiye ekipleri, karadan müdahaleleriyle yangını kontrol altına aldı.


YORUMLAR


Doktordan Skandal Teklif! Genç Kızın Eline Makası Verip "Git Kendin Çıkar" Dedi Son Dakika! Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Tahminini Açıkladı! İşte Beklenen Rakamlar

Son Dakika! Emin Çölaşan ve Necati Doğru'nun da Aralarında Bulunduğu 5 Sözcü Gazetesi Çalışanına Hapis İstemi!