Son Dakika Haberleri: 4 Metre Büyüklüğündeki Köpek Balığı Balıkçıların Ağına Takıldı

4 Metre Büyüklüğündeki Köpek Balığı Balıkçıların Ağına Takıldı

10 ay önce

Antalya'da, körfezde avlanan balıkçıların ağına takılan köpek balığı, görenleri şaşkına çevirdi. 500 kiloluk köpekbalığı otele satıldı.

4 Metre Büyüklüğündeki Köpek Balığı Balıkçıların Ağına Takıldı, System.String[]

Antalya'da körfezde avlanan balıkçıların ağına yaklaşık 4 metre uzunluğunda ve 500 kilogram ağırlığında köpekbalığı takıldı.

Balıkçılar, Antalya Limanındaki mezat alanına getirdikleri balığı bir süre sergiledikten sonra bir otele sattı.KÖPEK BALIĞINI GÖRÜNCE ŞAŞKINA DÖNDÜ

Antalya körfezinde dün sabaha karşı ava çıkan balıkçılar ağları çektiklerinde diğer balıkların arasındaki köpekbalığını görünce şaşkına döndü.

Tekneye çekilen köpekbalığı limana getirilip karaya çıkartıldı. Sabah mezatta bir süre sergilenen köpekbalığının bir otele satıldığı bildirildi.

KİLOSU 3 TL'DEN SATILDI

Antalya Balık Komisyoncuları ve İşadamları Dernek Başkanı İlhami Demir, körfezde zaman zaman ağlarına farklı cinslerde köpekbalığı takıldığını ama bunun çok sık yaşanmadığını belirterek "Bu sabah yakalanan balık öyle büyüktü ki, normalde asıp sergiler fotoğrafını çekeriz ama bunu kaldırıp asamadık bile. Olduğu haliyle bir otele kilogramı 3 TL'den satıldı" dedi.
AK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu Evlenmek Üzere Olduğu Kadını Başka Biriyle Gören Adam Cinnet Getirdi

Suudi Arabistan Konsolosluğunda Hareketli Anlar Yaşandı