Antalya'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak - Son Dakika

Antalya'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

02.01.2012 14:39
Antalya'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı'ndaki projesi kapsamında Cengiz Toytunç Caddesi'nin, Fahrettin Altay Caddesi ile 413.Sokak arasındaki bölüm, 13 Ocak–12 Şubat tarihleri arasında trafiğe kapatılacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı'ndaki projesi kapsamında Cengiz Toytunç Caddesi'nin, Fahrettin Altay Caddesi ile 413. Sokak arasındaki bölüm, 13 Ocak–12 Şubat tarihleri arasında trafiğe kapatılacak. Çalışma kapsamında bölgede trafik düzenlemesi yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi(UKOME)'nde oybirliğiyle alınan karara göre, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'nın İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı'ndaki katlı otopark ve yeni bir kent meydanı oluşturma projesi kapsamındaki inşaat çalışmaları nedeniyle Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi'nin, Fahrettin Caddesi ile 413. Sokak arasındaki bölümü araç trafiğine kapatılacak. 13 Ocak Cuma günü başlayacak çalışmaların, 12 Şubat Pazar günü bitirilmesi planlanıyor.

Belirtilen tarih aralığında, yıkılan Kız Meslek Lisesi güneyinde bulunan Ali Çetinkaya Caddesi'nin 413. Sokak ile Fahrettin Altay Caddesi arasındaki raylı sistem hattının kuzeyinde bulunan kaldırım, geçici olarak yaya trafiğine kapatılarak tek şeritli olarak doğu istikametinde çalışacak şekilde taşıt yolu olarak düzenlenecek. Yayaları karşı kaldırıma yönlendirmek amacıyla gerekli bilgi ve yön tabelaları belirtilen güzergâhlara konulacak. Raylı sistem hattına araçların geçişini önleyecek şekilde fiziki engeller konulacak. Fahrettin Altay Caddesi kesişiminde, araçların sağa ve sola dönüşlerini sağlayacak düzenleme yapılacak ve caddenin, Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi ile Ali Çetinkaya Caddesi arasındaki bölünmüş yolun güney istikametinde çalışan kısmı, kuzey istikametinde çalıştırılacak.

Doğu Garajı Kavşağı'nda Cebesoy Caddesi istikametine gidecek araçların raylı sistem araçları geçişinde durdurulmasını sağlamak amacıyla görevli bulundurulacak. Arık Caddesi yönünden gelen araçlar, 2000 Plaza Kavşağı'ndan Recep Peker Caddesi'ni kullanarak, Cebesoy Caddesi'ne yönlendirilecek. 2000 Plaza Kavşağı'ndan, Hüsnü Karakaş Caddesi girişinin tek şerit araç geçişi olacak şekilde kapatılacak. Hüsnü Karakaş Caddesi'nin Merkez Bankası güneyinde bulunan 1252 Sokak kısmından araçların kuzey istikametine geçişleri yasaklanacak.

Antalya'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Antalya'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji 23:50 Meteoroloji "Çok tedbirli olun" diyerek uyardı! Bugün için 11 ilde turuncu ve sarı kodlu alarm verildi Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın 23:46 Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi 23:16 DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi
Oto tamircisi önce eşini, sonra kendisini silahla vurarak intihar etti 22:08 Oto tamircisi önce eşini, sonra kendisini silahla vurarak intihar etti Son Dakika! BM Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya göç resti: Tahammülümüz kalmadı 21:38 Son Dakika! BM Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya göç resti: Tahammülümüz kalmadı Aleyna Tilki'nin sevgili paylaşımı ezber bozdu: Bu çağın tabularını kabul etmiyorum 19:40 Aleyna Tilki'nin sevgili paylaşımı ezber bozdu: Bu çağın tabularını kabul etmiyorum
Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm 17:45 Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm 12 yaşındaki çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmuş! 77 yaşındaki şahıs tutuklandı 17:03 12 yaşındaki çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmuş! 77 yaşındaki şahıs tutuklandı
Advertisement