Antalya'da Erzurum Türküleri Konseri - Son Dakika

Antalya'da Erzurum Türküleri Konseri

15.03.2017 15:16
Antalya'da Erzurum Türküleri Konseri, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür Konserleri kapsamında Erzurum türküleri seslendirildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür Konserleri kapsamında Erzurum türküleri seslendirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu'nda düzenlenen konsere Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Zülfü Çelik, Erzurum Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Taner Köroğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Konserde, TRT sanatçısı Mükerrem Kemertaş'ın oğlu Tuncay Kemertaş sevilen Erzurum türkülerini seslendirdi. Özellikle uzun havaların icrası olan Kemertaş, katılımcılara türkü şöleni sundu.

"Tutam Yar Elinden Tutam", "Huma Kuşu", "Ela Gözlüm Ben Bu Elden Gidersem" başta olmak üzere sevilen türkülerini seslendiren sanatçı Kemertaş'a, vatandaşlar da eşlik etti.

Konserin sanat yönetmenliğini Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı THM Bölüm Başkanı Nihat Akçer'in yaptı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Antalya'da Erzurum Türküleri Konseri - Son Dakika


Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm final sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı