Son Dakika Haberleri: Antalya'da gelin ve damata "kamyondan gelin arabası" sürprizi

Antalya'da gelin ve damata "kamyondan gelin arabası" sürprizi

5 gün önce

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dünya evine giren gelin ve damat, gelin arabası olarak süslenen kamyonla düğün salonuna götürüldü.

Antalya'da gelin ve damata

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dünya evine giren gelin ve damat, gelin arabası olarak süslenen kamyonla düğün salonuna götürüldü.


Düğün için hazırlıklarını tamamlayan Emine ile Ahmet Çetin çifti, düğün salonuna gitmek için evlerinden çıktıklarında bir sürprizle karşılaştı.

Daha önce hazırladıkları gelin arabası yerine kuzenlerinin temin ettiği kamyona binerek düğün salonuna giden gelin ve damat, yol boyunca vatandaşların sevgi gösterisiyle karşılaştı.

Hazırlanan gelin arabası ise yol boyunca kamyona eskortluk yaptı.

Gelinin babasının kamyoncu olmasından yola çıkılarak hazırlanan sürprizde, kamyonun ön tarafında "Kamyoncu damadı olmak bu olsa gerek." yazısı da yer aldı.

Damadın yardımıyla kamyondan inebilen gelin, damadın koluna girerek meşale ve konfetiler eşliğinde düğün salonuna girdi.

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 06:44 Kaynak: AACumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşlara önemli çağrı: Gelin dövizden kendi paramıza dönelim
Meteorolojiden bir ilk! Antalya, kırmızı kodla uyarıldı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Nobel tepkisi: Irkçı isme ödül vermek, insan hakları ihlallerini ödüllendirmektir Rasulayn'da teröristlerin tuzağı önlendi! Köy evinde 565 havan ele geçirildi