Antalya'da gençlerden Kabotaj Bayramı kutlaması - Son Dakika

Antalya'da gençlerden Kabotaj Bayramı kutlaması

Antalya'da gençlerden Kabotaj Bayramı kutlamasıFinikeli gençler, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinliklerini biraraya gelerek gerçekleştirdi.

Antalya'da gençlerden Kabotaj Bayramı kutlaması

Finikeli gençler, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinliklerini biraraya gelerek gerçekleştirdi.

Finikeli gençler, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nı etkinlik düzenleyerek kendi aralarında kutladı. Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajı'nda sosyal mesafe kurallarına da dikkat ederek kutlama yapan gençler, dipten dalma, yüzme, domates toplama ve ördek yakalama yarışmaları yaptı. Yarışmaların ardından çevre temizliği de yapan gençler, denizlerin temiz tutulması gerektiğine de dikkati çekti.

Adnan Menderes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 3. sınıf öğrencisi Kadir Ortaç, Finike'de Kabotaj Bayramı etkinlerini bu sene arkadaşlarıyla biraraya gelerek kutladıklarını ve eğlence amaçlı yarışmalar yaptıklarını belirterek, Bu etkinlikler geleneğimiz olarak yıllardır devam ediyor. Vatandaşlar da büyük ilgiyle takip ediyor. Biz de eğlence amaçlı yapmaya çalıştık. Ayrıca kayda aldığımız etkinlikleri sosyal medyada paylaşacağız dedi.

Çevre temizliği konusunda da dikkati çeken Kadir Ortaç, Çevre ve deniz temizliğine insanlarımız özen göstermiyor. Bu ülkenin gençleri olarak şunu söylemek istiyorum. Sahili kullanan insanların yiyip içtikleri atık malzemeleri çöp poşetine koyarak atması o kadar zor bir şey değil. Buralar bizim geleceğe bırakacağımız mirasımız. Biz bu etkinliğimizde çevre temizliği de yaptık. Denizimiz, dağlarımız ve çevremize özen gösterelim. Zaten salgın döneminde her anlamda temizliğe daha çok dikkat edelim diye konuştu.

Son Dakika

15:58 Mutfaktan gelen sese yönelen adam, karşılaştığı ayının saldırısına uğradı 15:51 Son dakika: Pençe-Kaplan Operasyonu'nda şu ana kadar 62 terörist öldürüldü 15:38 Tatilde aşka gelen Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile öpüşme pozunu paylaştı 15:36 Ev ve araç almak isteyenler dikkat! İşte bankaların konut ve taşıt kredisi için belirlediği faiz oranları 15:26 Temizlik işçisi, yol kenarında poşetin içinde cansız beden parçaları buldu 15:09 Son Dakika: İdlib'de Türk-Rus ortak devriyesine düzenlenen bombalı saldırıda can kaybı yaşanmadı 14:58 Haber alamadığı sevgilisinin evine çilingirle giren şahsın 2 yıl hapsi isteniyor 14:56 Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'teki 15 Temmuz törenine katılmayacak 14:41 Songül Karlı, 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek eski eşine demediğini bırakmadı 14:40 Ambulansa yol vermeyen kamyon şoförüne, 2 bin 963 lira ceza kesildi 14:18 Uyuyan kocasını 15 balta darbesiyle öldüren kadın: Çocuklarım için yaşamak istedim 14:03 Tartıştığı site sakini, kuryeyi sokak ortasında evire çevire dövdü 14:02 Bir kent diken üstünde! 174 kişi akrep sokması, 5 kişi yılan ısırmasıyla hastaneye başvurdu 13:41 Dinamit patlatan defineciler patlayıcılarla birlikte şelaleden düştü 13:12 Uyanıp bahçesine çıkan vatandaş, şaha kalkmış otomobili görünce hayatının şokunu yaşadı