Antalya'da heyelandan kapanan yol ulaşıma açıldı - Son Dakika

Antalya'da heyelandan kapanan yol ulaşıma açıldı

26.11.2020 11:17
Antalya'da heyelandan kapanan yol ulaşıma açıldı, System.String[]

Antalya'nın Akseki ilçesinde heyelandan kapanan yol ulaşıma açıldı.

Antalya'nın Akseki ilçesinde heyelandan kapanan yol ulaşıma açıldı.

Şiddetli yağış sonrası meydana gelen heyelandan dolayı Bademli Mahallesi Boriçi mevkisinde yol ulaşıma kapandı.

Akseki Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, heyelan nedeniyle büyük kayaların düştüğü yolu, temizleyerek ulaşıma açtı.

İlçe Belediye Başkanı İbrahim Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son zamanlarda bölgenin aşırı yağış almasından dolayı, hem sel hem de heyelan oluştuğunu söyledi.

Bölgede oluşan herhangi bir olumsuzluğa hemen müdahale ettiklerini belirten Özkan, "Vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması adına titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Akseki Belediyesi olarak sel baskınları ve heyelanlara karşı her zaman hazırlıklıyız." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Antalya'da heyelandan kapanan yol ulaşıma açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hulk'un "Ben hazırım" paylaşımı gideceği kulübe karar verdiği şeklinde yorumlandı ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın kalemle imtihanı sosyal medyayı salladı Bill Gates koronavirüs salgını ve mikroçip iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu: Söylenenlere çok şaşırdım Genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğü köyde jandarma nöbet tutuyor Üniversite öğrencisi pandemiyi fırsata çevirdi, kaz çiftliği kurdu Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Aralık 2020'de verdiği yatırım teşvik belgeleri ile 29 bin kişiye iş imkanı doğacak Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı