Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü - Son Dakika

Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü

30.09.2020 13:00

Antalya'da kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi apartmandan düştü. Mahalle halkının yardımına koştuğu talihsiz adamın düşme anı ise kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Antalya'da apartmandan düşen bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Düşme anı güvenlik kamerasına da yansıdı.

Olay, Yenigün Mahallesi'nde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirlenemeyen bir kişi bir anda apartmanının önüne düştü. Kaçıncı kattan ve nasıl düştüğü henüz tespit edilemeyen adam hareketsiz halde yerde yatarken olayı gören mahalle sakinleri yardımına koştu.

Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü

BAŞINDAN BİR AN OLSUN AYRILMADILAR

Hemen 112 acil çağrı merkezine ihbarda bulunan vatandaşlar bir yandan da adamın yanına inip konuşmaya çalıştılar. "Ambulans gelecek" şeklinde telkinde bulunarak yaralı adamla iletişim kurmaya çalışan mahalle sakinleri yaralı adamın yanından bir an olsun ayrılmadılar. Şahıs, olay yerine gelen sağlık ekibinin müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Diğer yandan düşme anı güvenlik kamerasına da yansıdı.

Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti