Son Dakika Haberleri: Antalya Dağlarda Kar Plajda Deniz Keyfi

Antalya Dağlarda Kar Plajda Deniz Keyfi

1 gün önce

Antalya'nın Manavgat ilçesinde sıcak hava etkisini gösterince turistler aralık ayında denize girdi.

Antalya Dağlarda Kar Plajda Deniz Keyfi, System.String[]
Antalya'nın Manavgat ilçesinde sıcak hava etkisini gösterince turistler aralık ayında denize girdi. Toros Dağlarının zirveleri karla kaplanırken, turistler sahilde deniz keyfi yaptı.

Manavgat'ta bir süredir etkili olan yağmurlu ve bulutlu havanın yerini güneşe bırakmasıyla ilçede çeşitli otellerde tatil yapan yabancı turistler sahile akın etti. Turistlerden bazıları aralık ayında denize girmenin keyfini yaşarken, bazıları da cep telefonlarıyla fotoğraf ve video çekti.

Plajda güneşlenen turistlerin bir kısmı otellerin animasyon ekipleri tarafından kurgulanan çeşitli oyunlar oynayarak vakit geçirirken, bir kısmı da yürüyüş yapmayı ve kitap okumayı tercih etti.

Turistler denize girerken ve plajda güneşlenirken, Toros Dağlarının zirvelerinde biriken kar ilginç görüntü oluşturdu.Annesini Boğazını Keserek Öldürdü Yengesini Boğarak Öldüren Sanıktan 'Namus Meselesi' Savunması

Binali Yıldırım'a Açıkça Soruldu: İstanbul'a Aday mısınız? Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Meclis'te Bütçe Sunumu Yapıyor! Canlı Aktarıyoruz