Son Dakika Haberleri: Antalya'daki Cinayet Davası

Antalya'daki Cinayet Davası

2 gün önce

Antalya'da kız kardeşi ve annesine kötü davrandığını öne sürdüğü babasını silahla öldüren sanık ilk kez hakim karşısına çıktı.

Antalya'daki Cinayet Davası, System.String[]
 Antalya'da kız kardeşi ve annesine kötü davrandığını öne sürdüğü babasını silahla öldüren sanık ilk kez hakim karşısına çıktı.

Antalya 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Ömer Ali Kuru, müştekiler Mevlüt ile Ramazan Kuru ve taraf avukatları katıldı.

Sanık Kuru, babasının kendisi, annesi ve kız kardeşine kötü davrandığını, sürekli annesini döverek para istediğini iddia etti.

Evlerindeki şiddet ve cinsel istismar sonrası annesinin babasından boşandığını, kardeşinin yetiştirme yurduna verildiğini belirten Kuru, yaşananlardan dolayı babasını öldürmeye karar verdiğini söyledi.

Yaşanılanları unutmak için alkol ve uyuşturucu kullanmaya başladığını anlatan Kuru, kendisine zarar vereceğinden korktuğu için babasını öldürdüğünü ileri sürdü.

Sanığın tutukluluk halinin devamın karar veren mahkeme heyeti, eksiklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

Ömer Ali KuruKorkuteli ilçesinde 7 Ağustos 2017'de babası Şaban Kuru'yu silahla öldürmüştü.Polis, Antalya ve İzmir'de 690 Ton Kaçak İçki Ele Geçirdi Alkollü Olduğu Sırada Bebeği Duvara Vurarak Öldüren Baba Savunma Yapmadı

İki Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü Sakarya'da Gece Yarısı Silahlı Kavga: 2 Ölü, 2 Yaralı