Son Dakika Haberleri: Antalya'daki Cinayet Davası

Antalya'daki Cinayet Davası

3 ay önce

Antalya'da ayrı yaşadığı eşini bıçaklayarak öldürdüğü, bir kişiyi de ağır yaraladığı iddia edilen sanığın yargılanmasına devam edildi.

Antalya'daki Cinayet Davası, System.String[]
Antalya'da ayrı yaşadığı eşini bıçaklayarak öldürdüğü, bir kişiyi de ağır yaraladığı iddia edilen sanığın yargılanmasına devam edildi.

1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Sedat Uluışık ve taraf avukatları katıldı.

Söz verilen sanık Uluışık, "Bu hatayı yaptığım için son derece pişmanım." dedi.

Savcı, olayda yaralanan Mehmet Sabir Öztoprak'ın tedavi sürecinde hayatını kaybettiğinin anlaşıldığını bildirdi. Savcı, Öztoprak'ın ölümünün sanığın bıçak darbeleri nedeniyle meydana gelip gelmediğinin araştırılmasını istedi.

Mahkeme heyeti, maktulün ölümüne ilişkin Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden alınacak raporun İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderilmesine karar verdi.

Sanığın tutukluluk halinin devamına hükmeden heyet, duruşmayı erteledi.

Kepez ilçesinde, eşinden ayrı yaşayan Sedat Uluışık'ın, (36) 5 Aralık 2017'de tutuklu bulunduğu Dalaman Açık Cezaevinden firar ederek kayınvalidesinin evinde eşi Sultan Uluışık'ı (27) bıçaklayarak öldürdüğü, aynı evde bulunan Mehmet Sabir Öztoprak'ı (60) ise ağır yaraladığı öne sürülmüştü.Talihsiz Koca, 21 Yıl Sonra Üç Çocuğunun Kendisinden Olmadığını Öğrendi Twitter'da 13 Milyon Takipçisi Olan Erdoğan, Sadece 1 Kişiyi Takip Ediyor

Son Dakika! Ankara'da 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Tren Faciasında Hareket Memurunun İfadesi Ortaya Çıktı