Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı - Son Dakika

Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı

06.05.2016 18:38
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı, System.String[]

Deniz Gezmiş ve arkadaşları anıldıAntalya'da, idam edilmelerinin 44'üncü yıldönümünde Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, 30 kişilik öğrenci grubu tarafından anıldı.

Deniz Gezmiş ve arkadaşları anıldı

Antalya'da, idam edilmelerinin 44'üncü yıldönümünde Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, 30 kişilik öğrenci grubu tarafından anıldı.

Öğle saatlerinde Akdeniz Üniversitesi yerleşkesi içinde bulunan merkezi yemekhane önünde bir araya gelen Fikir Kulüpleri Federasyonu üyeleri tarafından yürüyüş gerçekleştirildi. Öğrenciler rektörlük önüne kadar yürüdü. Burada Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan için üç fidan diken öğrenciler, daha sonra şarkılar ve şiirle eyleme devam etti.

Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Trabzonspor evinde Konyaspor'u 3-1 mağlup etti ABD, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki eylemlerini soykırım olarak niteledi İspanya Süper Kupa finalinde kırmızı kart gören Lionel Messi, 2 maç ceza aldı Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya benzeyen vatandaş sosyal medyada gündem oldu! Espriler havada uçuşuyor