Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı - Son Dakika

Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı

06.05.2016 18:38
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı, System.String[]

Deniz Gezmiş ve arkadaşları anıldıAntalya'da, idam edilmelerinin 44'üncü yıldönümünde Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, 30 kişilik öğrenci grubu tarafından anıldı.

Deniz Gezmiş ve arkadaşları anıldı

Antalya'da, idam edilmelerinin 44'üncü yıldönümünde Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, 30 kişilik öğrenci grubu tarafından anıldı.

Öğle saatlerinde Akdeniz Üniversitesi yerleşkesi içinde bulunan merkezi yemekhane önünde bir araya gelen Fikir Kulüpleri Federasyonu üyeleri tarafından yürüyüş gerçekleştirildi. Öğrenciler rektörlük önüne kadar yürüdü. Burada Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan için üç fidan diken öğrenciler, daha sonra şarkılar ve şiirle eyleme devam etti.

Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı
Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Antalya - Deniz Gezmiş ve Arkadaşları Anıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kardeşim Aliyev ile görüştüm, Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Ali Koç, 5 yıl sonra kurşunlanma olayıyla ilgili konuştu: Can kaybı olsaydı bu şekilde davranılmazdı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Utanmazlığın da böylesi! Alkollü kadın sürücü kendisine işlem yapan polise saldırıp, yüzünü tırmaladı