Antalya DOB, "Seslerin Büyüsü" konseri ile seyircileriyle buluşacak - Son Dakika

Antalya DOB, "Seslerin Büyüsü" konseri ile seyircileriyle buluşacak

09.10.2020 17:31
Antalya DOB,

Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), "Seslerin Büyüsü" konseri ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), "Seslerin Büyüsü" konseri ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Antalya DOB'dan yapılan açıklamaya göre, şef Mahir Seyrek yönetimindeki DOB Korosu, opera ve operet sevenlerin yakından tanıdığı G. Verdi, E. Kalman, F. Lehar ve G. Bizet gibi bestecilerin eserlerinden seçkin örnekleri, piyanist Metin Kiper eşliğinde konserde seslendirecek.

Konser, 13 Ekim Salı günü akşam saatinde Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde gerçekleştirilecek.

Solist sanatçılar Arzu Aydoğdumu, Işılay Meriç Karataş, Gizem Şener, Seçil Eyilikeder, Tuğçe Oğuzülgen, Atay Ergezen, Burak Pektaş ve Onur Aspaslan, "Şen Dul, Çardaş Prensesi, Hoffmann'ın Masalları, La Traviata ve Carmen eserlerinin en bilinen parçalarını seslendirecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Antalya DOB, 'Seslerin Büyüsü' konseri ile seyircileriyle buluşacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Son Dakika: Yerli koronavirüs aşısında gönüllülere ikinci doz uygulaması başladı Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü